فرمانده انتظامی لنگرود از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی و مجروحیت یک نفر در یکی از محله‌های اطراف شلمان این شهرستان خبر داد.

به گزارش ندای گیلان از لنگرود،سرهنگ شریف رحیمی در خصوص این واقعه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در یکی از محله‌های اطراف شلمان شهرستان لنگرود، بلافاصله ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه پس از حضور پلیس در مکان اعلامی و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد فردی به علت اختلاف با یک نفر دیگر با اسلحه شکاری به سمت وی تیراندازی کرده و پس از مجروحیت این فرد، متواری شده بود، افزود: فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و بستری شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از شناسایی و دستگیری متهم و کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز با اقدامات پلیسی صورت گرفته خبر داد و تصریح کرد: عامل تیراندازی که مردی ۳۵ ساله است علت و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده به همراه سلاح غیر مجاز کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
سرهنگ رحیمی با بیان نقش غیرقابل انکار سلاح‌های غیرمجاز در بروز درگیری‌ها و به مخاطره افتادن امنیت روانی شهروندان، اظهار داشت: حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس در چارچوب قانون با این مسئله با جدیت برخورد می‌کند.