مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: حادثه تصادف سه خودرو در محور صومعه سرا به ضیابر ۱۰ حادثه دیده و مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش ایلنا از رشت، سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: برخورد یک دستگاه پیکان با خودروی پراید و یک دستگاه یدک کش کامیون در محور صومعه سرا به ضیابر ۹ مصدوم بر جای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به اعلام وقوع این حادثه اظهار کرد: در ساعت ۰۶:۳۰ صبح روز جاری در محور صومعه سرا به ضیابر یک حادثه برخورد خودروی سواری پیکان با خودروی پراید و یک دستگاه یدک کش کامیون رخ داد.
غلامی با اشاره به امدادرسانی عوامل امدادی جمعیت هلال احمر گفت: پس از اعلام گزارش وقوع حادثه نجاتگران پایگاه کلیدبر شهرستان صومعه سرا به همراه عوامل اورژانس در محل وقوع حادثه حاضر شده و نسبت به اقدامات اولیه امدادی و عملیات رها سازی اقدام کردند.
سیاوش غلامی ضمن اشاره به نحوه امدادرسانی عوامل امدادی جمعیت هلال احمر افزود: در راستای امدادرسانی صبح روز جاری، ۲ نفر از مصدومین حادثه با امکانات نجات توسط عوامل امدادی هلال احمر رهارسازی شده و یک مصدوم توسط جمعیت و ۸ مصدوم دیگر حادثه مذکور توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد، یادآور شد: تلفن ۱۱۲ (ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است