با حضور دکتر چگینی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شهرستان رودبار و همچنین دکتر دلق پوش رییس سازمان  صنعت ، معدن و تجارت  استان گیلان تنديس های زرين رعايت حقوق مصرف كننده و واحد نمونه صنعتی بعنوان بالاترین نشان واحد های تولیدی استان  به دکتر اسحق جمال امیدی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر اهدا شد.

به گزارش ندای گیلان از رشت وبه نقل از  روابط عمومی شرکت سیمان خزر در راستای اقدامات موثر سال جاری و عملکرد روبه رشد شرکت سیمان خزر از جمله شرکت های تابعه شستا و سیتا موجب موفقیت و دریافت تندیس های رعایت حقوق مصرف کننده و واحد نمونه صنعتی استان گیلان را برای این شرکت تولیدی فراهم کرد.

بنابر این گزارش ازسوی سـازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به منظور تقدیر از فعالیت واحدهای نمونه صنعتی و همچنین حامی حقوق مصرف کنندگان، انتخاب و تندیس طلایی این جشنواره به دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر اهداء شد.

در همین ارتباط جمال امیدی ضمن تقدیر از پرسنل زحمتکش شرکت سیمان خزر گفت: بدون شک توفیقات این واحد تولیدی مرهون زحمات تمامی همکاران مجموعه و برنامه ریزی دقیق و راهبری مناسب بوده است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری بنام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها  توسط رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)،  اشاره  و افزود: با تمام سختی‌ها و موانع موجود شرکت سیمان خزر با استعانت از خداوند متعال و اطاعت از منویات رهبر معظم انقلاب بهترین و بالاترین رکوردها را در سال ۱۴۰۰ از زمان احداث تا کنون به ثبت رسانیده است.

مدیر عامل شرکت سیمان خزر اضافه کرد: شرکت سیمان خزر جزء اولین شرکتهای سیمانی، تمامی محصولات تولیدی خود را از مورخ ۱۴۰۰/۳/۹ در بورس کالا عرضه  و از طریق بازار بورس بفروش رسیده است.
وی اظهار داشت: بورس کالا بعنوان یک بازار منسجم با تعادل و تقابل آزاد عرضه و تقاضا بدون واسطه و در نظر گیری نیاز بازار و نیز حضور نهادهای نظارتی و تنظیم کننده و قیمت گذاری توسط کارشناسان متخصص باعث ساماندهی بازار مصرف، کاهش ریسک بین فروشنده و خریدار به دلیل اجرای عملیات اتاق پایاپای و حذف واسطه های غیر ضروری ناشی از خرید و فروش مستقیم کالا ، باعث حل کامل در نارسایی بازار‌های سنتی و رفع نوسانات کاذب و عدم شفافیت در قیمت ها شده است.