فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هرگونه تحرکات ضد امنیتی در مرز‌ها را از سوی هر دشمنی که بخواهد کار احمقانه‌ای انجام دهد رصد و در نطفه خفه خواهیم کرد.

به گزارش ندای گیلان،امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش فرماندهان یگان‌های عمده این نیرو که صبح امروز در سالن همایش‌های نیروی زمینی ارتش برگزار شد گفت: هرگونه تحرکات ضد امنیتی در مرز‌ها را از سوی هر دشمنی که بخواهد کار احمقانه‌ای انجام دهد رصد و در نطفه خفه خواهیم کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان مقابله با هرگونه ضد امنیتی در مرز‌ها اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش از ظرفیت بالگردی و پهبادی خود در جهت خنثی سازی توطئه‌های احتمالی دشمنان در نقاط مرزی استفاده خواهد کرد.

امیر سرتیپ حیدری با تاکید بر اینکه امنیت توسعه زیر ساخت‌ها را در منطقه ایجاد می‌کند تصریح کرد: ایران اسلامی جزیره ثبات و امنیت در منطقه متلاطم خاورمیانه است و این امر مرهون اقتدار و صلابت نیروهای مسلح کشورمان است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش سلامتی و امنیت در کشور را محصول کارآمدی نیروهای مسلح دانست و تصریح کرد: یکی از مولفه‌های امنیت هر کشوری وجود نیروهای مسلح کارآمد است.

وی خطاب به فرماندهان عمده یگان‌های این نیرو گفت: ۲۳ طرح ابلاغ شده به فرماندهان تحت عنوان طرح میثاق با ولایت باید با شتاب انجام شود و فرماندهان باید این طرح‌ها را سرمشق خود قرار داده و به آن عمل کنند.

در پایان این مراسم نیز از تعدادی از فرماندهان عمده یگان‌های نیروی زمینی ارتش با اهدا لوح تقدیر شد.