سفارت ایران در بغداد اعلام کرد: حمله ددمنشانه نظامیان آمریکایی به شخصیت‌هایی که بالاترین سهم را در مبارزه علیه تروریسم داشتند، اثبات کرد که حامیان اصلی تروریست‌ها و دشمنان ثبات و آرامش ملت‌های منطقه چه کسانی هستند.

به گزارش ندای گیلان؛ سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

«سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با شماری دیگر از رزمندگان جبهه مقاومت از جمله حاج ابومهدی مهندس، معاون نیروهای حشد الشعبی عراق را به پیشگاه مقام معظم رهبری بازماندگان سرداران شهدای اسلام، دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری  عراق و نیز ملت‌های بزرگ ۲ کشور صمیمانه تسلیت عرض کرده و علو درجات شهدای گرانقدر را از درگاه باری تعالی خواستار است.

حمله شنیع و ددمنشانه نظامیان آمریکایی به شخصیت‌هایی که بالاترین سهم را در مبارزه علیه تروریسم به ویژه تروریست های داعش داشتند، آشکارا اثبات کرد که حامیان اصلی تروریست‌ها و دشمنان ثبات و آرامش ملت‌های منطقه چه کسانی هستند. این حملات تروریستی، نخستین جنایت آنها علیه مدافعان راستین و اصیل مقاومت در برابر استکبار جهانی و سرکردگان تروریستی نبوده و به کرات شاهد این جنایت‌ها از طرف رژیم صهیونیستی و آمریکا بوده ایم.

اطمینان داریم که خون به ناحق ریخته شده و پاک آنها ،گریبان غاصبان صهیونیست و اربابان تروریست آنها را خواهد گرفت.»

دای گیلان،