سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بامداد امروز به صورت سر زده از بیمارستان پورسینا رشت بازدید و روند خدمت رسانی در این مرکز آموزشی درمانی را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش ندای گیلان، دکتر ارسلان سالاری،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بامداد امروز به صورت سرزده از بخش های اورژانس، نورولژی، ارتوپدی، استروک، بوفه و آشپزخانه این مرکز آموزشی درمانی بازدید کرد و از نزدیک روند خدمت رسانی به بیماران، همراهان، خدمات رفاهی کارکنان و زیر ساخت های درمانی این بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در حاشیه بازدید از بیمارستان پورسینا گفت: انجام بازدیدهای دوره ای، نظارت و پایش مستمر می تواند منجر به شناسایی مشکلات و بهبود عملکرد واحدهای ارایه دهنده خدمت شود، در این زمینه تمامی حوزه های دانشگاه باید نقش آفرین باشند.

وی با بیان این که رفع برخی از کاستی موجود در حوزه های مختلف بهداشت و درمان، نیازمند کمک، همدلی و همراهی همه دوست داران حوزه سلامت، اعم از اساتید، کارکنان، دانشجویان، مسوولان و ذی نفعان دانشگاه است، تصریح کرد: با تلاش باید زمینه ارتقای کیفی و کمی خدمات حوزه سلامت اعم از؛ بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی را فراهم نماییم.