نصیر نعیمی پور به عنوان مالک جدید باشگاه داماش گیلان انتخاب شد.

به گزارش ندای گیلان از رشت، در مراسمی که با حضور جمعی از مسئولان ورزش استان گیلان، رئیس هیات فوتبال گیلان، کادر فنی و بازیکنان داماش در هتل کادوس رشت برگزار شد باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان به نصیر نعیمی پور، مالک جدید این باشگاه واگذار شد.

در ابتدای مراسم جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان به تشریح مشکلات موجود بر سر راه انتقال امتیاز و مراحل انجام این انتقال پرداخت.

در ادامه مجتبی بیژن مدافع باتجربه داماشی‌ها به نمایندگی از کلیه بازیکنان این تیم پشت تریبون رفت و در مورد انتظارات و دغدغه بازیکنان این تیم دقایقی برای مالک و حاضرین در سالن صحبت کرد.

سپس نصیر نعیمی مالک جدید باشگاه داماش گیلان در خصوص فرآیند انتقال امتیاز گفت: به دلیل اختلافاتی که در راه انتقال امتیاز تیم وجود داشت توافق کردیم تا بند الحاقیه در قرارداد لحاظ شود.

وی ادامه داد: از اعضای تیم می‌خواهم هر اتفاق و حواشی که در گذشته پیش آمده فراموش کنند و با قدرت مسابقات لیگ را ادامه دهند چرا که هدف ما کسب امتیازات لازم برای صعود به لیگ برتر است.

نعیمی در رابطه با مطالبات اعضای تیم هم افزود: تمامی بدهی‌های باشگاه تسویه می‌شود و مابقی طلب  زحمتکش نیز پرداخت خواهد شد.

تیم فوتبال داماش گیلان تا پایان هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با ۵ امتیاز در رده هفدهم جدول رده بندی قرار دارد.