در پایان رقابت والیبال ایران و لهستان در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو میان بازیکنان دو تیم درگیری صورت گرفت.

به گزارشندای گیلان،در پایان رقابت والیبال ایران و لهستان در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو میان بازیکنان دو تیم درگیری صورت گرفت.

سعید معروف، حمزه زرینی، شهرام محمودی بازیکنان و نوید مشجری آنالیزور تیم ملی ایران در انتهای ست پنجم این دیدار که با برتری لهستانی‌ها همراه بود، با کوبیاک و کورک و چند تن از اعضای کادر فنی لهستان درگیری لفظی پیدا کردند.

در حالی که ایران برای امتیاز آخر درخواست چلنج داده بود، بازیکنان لهستان به این موضوع بی‌اعتنا بودند و شروع به خوشحالی کردند. همین باعث ناراحتی بازیکنان ایران شد. بعد از اعلام نتیجه کوبیاک بازیکن لهستان به شکل زننده ای رو به بازیکنان ایران کرد و به شادی پراخت. در پایان نیز دو تیم به بر اساس روال معمول بعد از پایان بازی با یکدیگر دست ندادند و تنها محمد موسوی بود که با چند بازیکنان لهستان پروتکل را اجرا کرد.

در این میان امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال نیز تلاش کرد بازیکنان دو تیم را جدا و از درگیری بیشتر بین آن‌ها جلوگیری کند.

دو تیم ملی والیبال ایران و لهستان در دومین بازی خود در المپیک به مصاف هم رفتند که در پایان لهستان موفق شد ۳ بر ۲ برابر ایران به برتری برسد.

روزنامه بیلد آلمان در تحلیلی کوتاه از مصاف بامداد امروز ایران و لهستان خبر داد که در پایان دچار حاشیه شد.

این نشریه نوشت بعد از آنکه مسابقه با نتیجه 3 بر 2 به سود لهستان خاتمه یافت، بازیکنان دو تیم به سمت هم هجوم بردند و با تلاش مسئولان از یکدیگر دور نگه داشته شدند.

این نشریه سپس از قول شهرام محمودی‌،بازیکن ایران نوشت:همه آنچه که کردند،خارج از محدوده اخلاق بود.آنها برنده بازی شدند و بعد شروع کردند ما را تمسخر کنند. باعث ناراحتی‌مان شدند.

بیلد همچنین اظهارنظر میشائیل کوبیاک، کاپیتان لهستان را نیز اینگونه درج کرد:این چیزها در ورزش پیش می‌آید گاه حواشی ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: نمی‌توانم تصور کنم بازیکنان ایران لهستانی متوجه شدند.