مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از امداد رسانی نیروهای هلال احمر در واژگونی یک شناور در محور کیاشهر به دستک خبرداد و گفت: سه نفر دچار آسیب شدند.

به گزارش ندای گیلان از رشت،سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از واژگونی یک دستگاه شناور در محور کیاشهر به دستک خبر داد و افزود: در این واژگونی قایق که در ساحل پل چوبی رخ داده است سه نفر دچار  حادثه شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه این اتفاق ساعت ۱۴:۱۷ رخ داد که نجاتگران جمعیت ساعت ۱۴:۲۷ در محل حضور یافتند گفت: عملیات در این حادثه تا کنون ادامه داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از مردم فهیم استان و مسافران خواست ضمن رعایت مسائل امدادی، هشدارهای هواشناسی و بررسی کامل تجهیزات در هنگام استفاده از شناورها را مد نظر داشته باشند.

سیاوش غلامی همچنین به امدادرسانی خودروهای گرفتار در برف در منطقه جیرنده به امامزاده حنفیه در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان گیلان طی بارش برف در شبانه روز گذشته به پنج دستگاه خودروی در راه مانده در منطقه جیرنده به امام زاده حنیفه در رودبار امدادرسانی کردند.

غلامی ضمن اعلام آماده باش شعب جمعیت هلال احمر استان گیلان بیان کرد: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان گیلان در شهرستان های مختلف از جمله آستارا، تالش، رضوانشهر، سیاهکل، فومن، املش، شفت، ماسال و رودسر برای خدمات رسانی احتمالی آماده باش هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان یادآور شد: مردم در صورت نیاز به خدمات این جمعیت با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.