رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به بهره برداری از ۲۸ واحد تولیدی دهه فجر در این استان، گفت: بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان برای این واحدها سرمایه گذاری شده است.

به گزارش ندای گیلان،فرهاد دلق پوش با اشاره به بهره برداری از ۲۸ واحد تولیدی در ایام دهه فجر، اظهار کرد: این واحدها با اشتغال ۵۷۹ نفر و سرمایه گذاری بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان افزود: این واحدها در زمینه‌های مختلف از جمله تولید مواد شوینده، مواد غذایی، قطعات پلاستیکی، جعبه کارتن، سیم و مفتول فلزی، عایق حرارتی، لنت ترمز، ماسک و … شروع به فعالیت خواهند کرد.

وی در ادامه گفت: دو واحد از این واحدهای صنعتی توسط مقامات کشوری و سایر واحدها توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری می رسند.

دلق پوش ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی به عمل آمده و پروانه‌های صادره این سازمان با در نظر داشتن میزان پیشرفت فیزیکی این واحدها پیش بینی می‌شود، از ابتدای سال جاری تا پایان سال در مجموع ۱۷۰ واحد صنعتی جدید به تعداد واحدهای صنعتی ایجاد شده در گیلان اضافه شود.