شهردار رشت در مراسم بهره‌برداری از پروژه بلوار هشت دی گفت: بهره‌برداری زودتر از موعد پروژه بلوار هشت دی رشت در واقع مصداق بارز اتخاذ رویکرد جهادی در مجموعه مدیریت شهری است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، سید محمد احمدی در مراسم بهره‌برداری از پروژه بلوار هشت دی رشت که با حضور علی فتح‌اللهی فرماندار شهرستان رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهری برگزار شد اظهار داشت: بهره‌برداری زودتر از موعد این پروژه در واقع مصداق بارز اتخاذ رویکرد جهادی در مجموعه مدیریت شهری است.

شهردار رشت در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: این پروژه را به مردم فهیم و ولایتمدار رشت تقدیم و از همه آنان قدردانی می‌کنم زیرا همواره به طرق مختلف یاری‌گر مجموعه مدیریت شهری بوده‌اند.

احمدی زحمات مدیران و کارکنان شهرداری جهت به ثمر رساندن پروژه بلوار هشت دی رشت را ارزشمند خواند و با بیان اینکه اتخاذ رویکرد مدیریت جهادی راهکار برون رفت از بسیاری موانع و مشکلات پیش روی اجرای پروژه‌های شهری است اضافه کرد: با تلاش شبانه‌روزی و مدیریت جهادی موفق شدیم این پروژه را زودتر از زمان موعد به اتمام برسانیم.

شهردار رشت سه مولفه مهم مدیریت جهادی را مورد اشاره قرار داد و در تشریح بیشتر این مطلب یادآور شد: نخستین شاخصه و مولفه مدیریت جهادی توکل به خدا است زیرا هرگاه برای تکمیل پروژه بلوار هشت دی با موانعی مواجه شدیم با توکل بر خدا مسیر برای ما هموار شد.

احمدی اصل خودباوری را مولفه دوم مدیریت جهادی دانست و اذعان کرد: خوشبختانه خودباوری و اعتماد به نفس در کارکنان شهرداری موج می‌زد و دقیقا بر اساس همین اصل بود که توانستیم این پروژه را زودتر از زمان مقرر به اتمام رسانده و تقدیم مردم فهیم رشت کنیم.

شهردار رشت ادامه عملیات اجرایی و تکمیل دیگر پروژه‌های نیمه تمام شهرداری با رویکرد مبتنی بر مدیریت و روحیه جهادی را مورد تاکید قرار داد و ابراز داشت: تا زمانی که مسئولیت و امانت در دستان ما است لحظه‌ای از خدمت به مردم غافل نخواهیم شد.

احمدی در پایان اظهار داشت: در همین‌جا لازم می‌دانم از مساعدت‌های مجموعه عوامل انتظامی، پلیس راهور، سایر دستگاه‌های اجرایی خدمت‌رسان و اهالی محدوده بلوار هشت دی جهت تکمیل و بهره‌برداری این پروژه قدردانی به عمل آورم.

از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری برای اجرای پروژه بلوار هشت دی تشکر می‌کنم

«علی فتح‌اللهی» فرماندار شهرستان رشت نیز در این مراسم، افتتاح پروژه بلوار هشت دی را اقدامی ارزشمند در راستای توسعه شهری دانست و ضمن تشکر از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری اظهار داشت: این پروژه منجر به کاهش ترافیک و