رئیس بسیج رسانه گیلان گفت: در راستای فرهنگ سازی و به نیابت از زیارت امام حسین (ع) در اربعین پویش« نذر آزادی» با مشارکت خبرنگاران گیلانی برگزار می شود.

به گزارش ندای گیلان از رشت،مهدی پارسا صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فعالیت حرفه‌ای اصحاب رسانه در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی، اظهار کرد: اصحاب رسانه همواره سربازان خط مقدم جبهه فرهنگ بوده و پیشگامی در فعالیت‌های جهادی در راستای فرهنگ سازی را از رسالت حرفه‌ای خود قلمداد می‌کنند.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه این بار به نیابت از زیارت امام حسین (ع) در اربعین، تصمیم به مشارکت در آزادسازی زندانیان جرایم نقدی دارند، گفت: خبرنگاران گیلان در یک اقدام جهادی در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان پای در مسیر گره‌گشایی گذاشته تا با گلریزان رسانه‌ای بتوانند زندانیان جرایم نقدی را از بند زندان آزاد کنند.

رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن فرهنگ جهادی به عنوان یکی از ویژگی‌های شاخص اصحاب رسانه، افزود: اصحاب رسانه استان گیلان اگرچه خود به لحاظ مادی جز اقشار پردرآمد جامعه محسوب نمی‌شوند اما با اندک درآمد خود نیز در صدد باز کردن مسیر آزادی زندانیان بوده تا با پیروی از مولای خود اباعبدالله (ع) در مسیر حریت و آزادگی گام بردارند.

پارسا با بیان اینکه بسیج رسانه استان گیلان با ایجاد پویش «نذر آزادی» بستر گلریزان یک ماهه اصحاب رسانه را فراهم کرده است، ادامه داد: اصحاب رسانه و همه خیران نیک اندیشی که می‌خواهند در این گلریزان رسانه‌ای شرکت کنند می‌توانند مبالغ نقدی خود را به شماره حساب ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۱۲۲۳۰۱ به نام گروه جهادی «شهدای رسانه» واریز کنند.