مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با تاکید بر لزوم بهره گیری از همه ظرفیت ها برای رشد ورزش کبدی گفت: تمرینات ۱۵۰ کبدی کار گیلانی برای حضور در انتخابی مسابقات آسیایی چین آغاز شد.

به گزارش ندای گیلان از رشت،جهانبخش آرمان بعد از ظهر دوشنبه در جلسه هیئت‌های کبدی شهرستان‌ها اظهارکرد: مطمئناً با همدلی و وحدت و با روی کار آمدن نیروی جوانی و تزریق آن به شهرستان‌ها در راستای تقویت این ورزش انسجام خوبی صورت خواهد گرفت و می‌توان برای مسابقات پیش رو، بیشترین نماینده را به تیم ملی معرفی کرد.

وی در ادامه ضمن تبریک به سرپرست جدید هیئت کبدی استان و مسئولین هیئت شهرستان افزود: امیدواریم با رویکرد جدید و ایجاد انگیزه کبدی کاران استان از ۱۵۰ نفر در بخش زن و مرد را به ۳۰۰ نفر افزایش دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان به نقش آموزش و پرورش اشاره کرد و بیان داشت: بعد از انقلاب کبدی تنها ورزش تیمی است که همزمان هم در بخش مردان و زنان موفق به کسب طلا شده است.

وی تأکید کرد: باید برای سرمایه گذاری در این ورزش، از همکاری آموزش و پرورش و این هیئت در سطح شهرستان‌ها نهایت استفاده را برای جذب افراد با استعداد در این ورزش استفاده کنیم.