اقدامات سیاه راننده مسافربرنما؛

آزار زنان و دختران مسافر بعد از شکست عشقی

  پرینت
آزار زنان و دختران مسافر بعد از شکست عشقی
شناسه خبر : 139893 | تاریخ انتشار : 07 سپتامبر 2021 - 12:59 | تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای آزار زنان و دختران مسافر بعد از شکست عشقی بسته هستند |
راننده مسافربرنما که زنان و دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده و اموالشان را سرقت می‌کرد انگیزه خود را انتقام‌جویی عنوان کرد.

دومین شکایت

با شکایت دختر جوان، کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی پایتخت به دستور بازپرس سهرابی تحقیقات برای دستگیری مرد پراید سوار را آغاز کردند. در نخستین گام با کمک شاکی پرونده، اقدام به چهره‌نگاری متهم کرده و تصویر چهره‌نگاری شده مرد پراید سوار به‌دست آمد.
در ادامه تحقیقات آن‌ها با دومین شکایت مواجه شدند. زن جوانی با مراجعه به پلیس اظهار داشت از سوی راننده پراید خاکستری که تحت عنوان مسافرکش کار می‌کرد با تهدید قمه مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته است.
باتوجه به شیوه و شگرد مرد پراید سوار و تصویر چهره متهم این احتمال مطرح شد که هر دو شاکی توسط یک نفر مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

دستگیری متهم جوان

در ادامه تحقیقات دوربین‌های مداربسته اطراف محل‌هایی که شاکی‌ها سوار و یا از خودرو پیاده شده بودند مورد بازبینی قرار گرفت و درنهایت، کارآگاهان پلیس موفق به شناسایی شماره پلاک خودرو شدند.
بدین‌ترتیب هویت صاحب خودرو به نام آرش به‌دست آمد و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت متهم ۲۵ساله بازداشت شد. وی در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل با دختر جوانی آشنا و به او علاقه‌مند شدم. حتی به خواستگاری او رفتم اما به من پاسخ منفی داد و با پسری پولدار ازدواج کرد. من که کینه او را به دل گرفته بودم تصمیم گرفتم از دختران جوان انتقام بگیرم.

به همین خاطر نقشه کشیدم و وقتی هوا تاریک می‌شد با پرایدم در خیابان‌های شهر می‌گشتم و دختران و زنان جوان را به‌عنوان مسافر سوار خودروام کرده و آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادم. حتی قمه‌ای هم تهیه کردم که با تهدید قمه بتوانم نقشه‌ام را راحت‌تر اجرا کنم. آن‌ها هم با دیدن قمه از ترس مقاومت نمی‌کردند و پول و طلاهایشان را نیز در اختیارم قرار می‌دادند.
با اعتراف متهم جوان به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی‌ها ادامه دارد.

برچسب ها
نوشته های مشابه
زن خیانتکار شوهرش را به قتل رساند تا به رابطه شیطانی برسد/زن جوان:دلم برای جسد شوهرم سوخت، او به من خوبی می کرد!+عکس
به ساعد گفتم دیگر به شوهرم خیانت نمی کنم اما گوش نکرد/ساعد گفت با شوهرت زندگی اما با من هم در ارتباط باش!
مادر عصبانی دختر ۱۵ ساله اش را با ضربه به سرش به قتل رساند!
مادر سنگدل دختر ۱۱ ساله اش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند/دختر ۲۳ ساله زنده ماند
محاکمه دختر دانشجو به اتهام اسیدپاشی/میترا: مهران مرا به خانه برد تا به من تجاوز کند
قتل فجیع زن جوان با چاقوی میوه خوری/قاتل جسد را به تکه های مساوی تقسیم کرد!
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.