مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: مشکل مسکن خبرنگاران در حال پیگیری است و جلسه ای با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان و خبرنگاران نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش ندای گیلان از رشت، رضا ثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ظهر امروز در نشست با جمعی از بانوان  رسانه استان و حضور رییس سازمان بسیج رسانه گیلان  در خصوص  مشکلات وچالش های  خبرنگاران برگزار شد،  مطرح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان تولیت امر فرهنگ و هنر از تمام سازمان هایی که در جغرافیای سرزمین فرهنگ و هنر سرمایه گذاری می کنند ، تقدیر می کند.

وی با بیان اینکه  فعالیت سپاه در همه حوزه ها از جمله فرهنگ و هنر قابل تقدیر است ،افزود: سپاه علاوه بر نقش مهم و استراتژیک در حوزه سیاسی و نظامی ، در همه  حوزه های فرهنگی ،   اقتصادی  و اجتماعی به میدان آمده وهمراه  دولت ها شده است.

رضا ثقتی خاطر نشان کرد: فرهنگ مقوله ای فراسازمانی است و نمی توان برای آن از یک ارگان شرح وظایف خواست .

وی ادامه داد: توقع داریم ،همه سازمان ها در کنار وظایف ذاتی در حوزه فرهنگ نیز ورود کرده و سرمایه گذاری کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی ، سبک زندگی اسلامی و در مجموع حوزه های مختلف فرهنگ بی‌شک  نیازمند همکاری سایر دستگاه های اجرایی نیز می باشد.

وی گفت :مشکل مسکن خبرنگاران در حال پیگیری است و جلسه ای با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان و خبرنگاران نیز برگزار خواهد شد.

سفتی  با اشاره به اینکه به دنبال نظام مند کردن و عادلانه سازی آگهی های مطبوعاتی هستیم ، تاکید کرد :آگهی های مطبوعاتی لازم است  بصورت نظام مند باشد  تا برای رسانه های فعال سودمند و مفید واقع شود.

این مقام مسئول  در خاتمه  افزود :بانک اطلاعاتی خبرنگاران با پایش جدی در حال انجام است و برای رسانه های فعال امتیاز لحاظ می شود.