سرپرست فرمانداری فومن با اشاره به آسیب ۱۴۷ میلیارد تومانی سیل به تاسیسات زیر بنایی گفت: اراضی کشاورزی فومن نیز در سیل اخیر ۱۱۶ میلیارد خسارت دیده است.

به گزارش ندای گیلان از فومن،فرامرز مرجانی در گفت و گویی با اشاره به جزئیات خسارات سیل اخیر ر شهرستان فومن اظهار کرد: با تجمیع گزارش‌های دریافتی از ادارات خدمات رسان که تحقیقات خود را در مناطق مختلف سیل زده بخش مرکزی انجام داده‌اند اکنون تصویری واضحی از میزان خسارات وارده ناشی از بارندگی سیل آسا موجود است.

وی با اشاره به اینکه در ۳ بخش مسکن، مسکن تأسیسات زیربنایی و اراضی کشاورزی خساراتی به شهرستان وارد شده است، افزود: نهادهای حمایتی و ادارات کل به مشکلات ایجاد شده حاصل از وقوع سیل در این شهرستان توجه ویژه داشته و در دستور کار قرار دهند.

مرجانی با بیان اینکه در بخش مسکن ۳.۵ میلیارد تومان خسارت به مردم وارد شده است، اظهار کرد: تأسیسات زیربنایی شهرستان نیز ۱۴۷ میلیارد تومان خسارت دیده است.

سرپرست فرمانداری فومن تصریح کرد: میزان خسارت در بخش اراضی کشاورزی نیز ۱۱۶ میلیارد تومان گزارش شده است.

مرجانی با اشاره به اینکه خرابی‌ها بسیار بالا است و تلاش‌ها در این زمینه ادامه دارد، افزود: در تلاش هستیم تا به نحو احسن امدادرسانی و ترمیم خرابی‌ها انجام شود.