فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: استقبال خوب خبرنگاران از جشنواره ابوذر نشان دهنده مطالبه گری از مسئولان است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، سردار محمد عبدالله پور با اشاره به فعالیت مؤثر رسانه‌ها در ایام کرونا، اظهار کرد: رسانه‌ها در ایام کرونا یار و یاور سپاه قدس گیلان در کنترل این بیماری بودند و خبرنگاران در کنار علوم پزشکی و سپاه جهادی وارد میدان شدند و با این ویروس منحوس مبارزه کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بیش از دو هزار رسانه برای ایجاد فضای یاس و ناامیدی در کشور فعالیت می‌کنند، افزود: نقش رسانه‌های داخلی در مبارزه با اخبار ناامید کننده و دروغ دشمنان بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران حلقه واسط میان مردم و مسئولان جهت انعکاس مشکلات جامعه هستند، تصریح کرد: امروزه بحران‌های جامعه به راحتی توسط رسانه و خبرنگاران قابل کنترل است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه وظیفه اصلی رسانه‌ها در شرایط فعلی انعکاس درست اخبار است، بیان کرد: خبرنگاران می‌توانند با احساس مسئولیت و در راستای عمل به رسالت خود توطئه دشمنان را خنثی کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری هفتمین دوره جشنواره ابوذر، عنوان کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر یکی از معتبرترین جشنواره‌های رسانه‌ای کشور است که هرساله و در سالروز تأسیس سازمان بسیج رسانه به بهترین نحو ممکن در گیلان برگزار می‌شود.

وی حضور اصحاب رسانه در هفتمین جشنواره رسانه ابوذر را نشان دهنده اعتماد به بسیج رسانه دانست و ادامه داد: امسال بیش از هزار و ۵۰۰ اثر به جشنواره ابوذر ارسال شده است.