دکتر عباس علیزاده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مهندس اکبرنیا رئیس اداره بازرسی این اداره کل از شرکت سیمان خزر بعنوان یکی از واحد های تولیدی با اهمیت و اصلی ترین تأمین کننده سیمان استان گیلان بازدید به عمل آورد.

به گزارش ندای گیلان از رشت، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان به همراه رئیس اداره بازرسی این اداره کل  با مشایعت مدیرعامل و مسئولان شرکت سیمان خزر از قسمت های مختلف و روند تولید سیمان این شرکت دیدن کردند.
دکتر عباس علیزاده و هیات همراه با حضور در دفتر دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با وی به گفتگو پرداخته و در ادامه این بازدید ضمن حاضر شدن در یادمان شهدای کارگری سیمان خزر و ادای احترام به مقام شامخ این شهدا کارگری و شهید حاج قاسم سلیمانی از قسمت های مختلف ( کوره ، آسیابها، اتاق کنترل ، آزمایشگاه شیمی و فیزیک ، بارگیرخانه و سالن آموزش جدیدالتاسیس جوار کارگاهی ) شرکت دیدن کردند.
در این دیدار مدیرعامل شرکت سیمان خزر لوشان ضمن خیر مقدم به مدیر کل تعاون و هیئت همراه و تشکر از حسن نظر ایشان به تولید، علی‌الخصوص مجموعه سیمان خزر به تشریح عملکرد رو به رشد شرکت در سال جاری و اقدامات انجام پذیرفته جهت تکریم مصرف کنندگان و ثبات بازار مصرف از جمله تولید با کیفیت و تحویل بیش از ظرفیت اسمی، عرضه تمامی محصولات تولیدی از طریق بورس کالا و دریافت تندیس مشتری مداری کشوری بعنوان تنها شرکت تولیدی سیمان ، اخذ تندیس زرین صنعت برتر استان گیلان و همچنین تندیس واحد برتر حمایت از مصرف کننده را مطرح کرد.
وی همچنین با توضیح اقدامات انجام پذیرفته شرکت در سال جاری و وضعیت رو به رشد این واحد صنعتی، موفقیت های بدست آمده سیمان خزر در عرصه های استانی و ملی را حاصل کار گروهی، همدلی، بهره گیری از خرد جمعی و تلاش تمامی همکاران زحمت کش و خدوم این مجموعه دانست .
جمال امیدی با توجه به شروع فصل سرما و قطع گاز به چالش تهیه مازوت اشاره و عنوان کرد: علاوه بر هزینه چند برابری تحمیل شده به شرکت ها ناشی از بهای تمام شده مازوت، بارگیری و حمل مازوت از پالایشگاه ری، کارخانجات را دچار مشکلات فراوانی کرده است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان نیز با اشاره به تاکیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با تولید گفت: مجموعه اداره کار همواره در کنار تولید کنندگان بوده و فرایند عملیات مجموعه سیمان خزر در شرایط کنونی را یک کار جهادی دانسته و ضمن خدا قوت به پرسنل این واحد تولیدی و عملکرد موفقیت آمیز شرکت این بازدید پایان یافت.