مراسم معارفه مدیر راه وشهرسازی و راهداری شهرستان فومن در حالی برگزار شدکه فرماندار شهرستان فومن خواستارتعیین تکلیف هرچه سریعترپروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر فومن و مسکن مهر این شهرستان شد.

به گزارش ندای گیلان از فومن، پیش از ظهر امروز شنبه جلسه معارفه مدیر راه و شهرسازی و راهداری شهرستان فومن به ریاست میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن و با حضور محمدرضا نازک کار مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی گیلان در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار فومن در این جلسه با اشاره به کارنامه مطلوب وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در شهرستان ،اظهار کرد: در همین راستا عملکرد اداره کل راه و شهرسازی و دستگاه تابعه آن در شهرستان فومن نیز مطلوب بوده است.

میرشمس مومنی زاده ضمن تقدیرازخدمات مدیران وکارشناسان راه وشهرسازی ،به پروژه های نیمه کاره مسکن مهر و تقاطع غیر همسطح ورودی شهر فومن اشاره کرد و افزود:به رغم تلاش ها و اقدامات خوب انجام شده در دو سال گذشته ، هنوز این پروژه ها بعد از سال ها ناتمام مانده اند.

وی ادامه داد:انتظار می رود با توجه به بازخورد نامطلوب طولانی شدن مدت ساخت این پروژه در افکار عمومی شهرستان، اداره کل راه و شهرسازی برای تکمیل پروژه مسکن مهروهمچنین تسریع دراتخاذ تصمیم مناسب و تعیین تکلیف پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرپیگیری لازم بعمل اورد.

فرماندار فومن با بیان اینکه ما به عنوان مسئول  شهرستان باید پاسخگوی مردم و افکارعمومی باشیم، خاطرنشان کرد: توقف طولانی مدت یک پروژه نه به نفع نظام و نه  مردم واقتضادارد باملحوظ داشتن همه جوانب وملاحظات فنی، اقتصادی واجرایی مناسب ترین تصمیم اتخاذ وپروژه ازبلاتکلیفی خارج شود.

در پایان این جلسه باتوجه به انتزاع راه و شهرسازی از راهداری ،نیما شفقی رئیس سابق راه و شهرسازی فومن به عنوان مدیریت جدید راهداری شهرستان و امید یزدان داد به عنوان رئیس جدید راه و شهرسازی فومن معرفی شد.