مهدوی گفت: با بهره برداری از طرح های عام المنفعه هفته دولت برای 335 نفر شغل دائم و برای 499 نفر نیز به صورت غیر مستقیم ایجاد شغل می‌شود .

به گزارش ندای گیلان،سید عیسی مهدوی در جمع مسئولین ادارات و نهادها با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: با صرف 346 میلیارد و 74 میلیون ریال اعتبار ، 85 طرح عمرانی و 9 طرح تولیدی و کشاورزی در شهرستان تالش آماده شده است که در ایام مبارک هفته دولت به بهره برداری می‌رسد .

مهدوی افزود: با بهره برداری از این طرح های عام المنفعه برای 335 نفر شغل دائم و برای 499 نفر نیز به صورت غیر مستقیم ایجاد شغل می‌شود .

وی آب ، برق و گاز رسانی به روستاها، احداث پل، فضاهای آموزشی و بهداشتی و طرحهای خدمات شهری و دهیاران را از مهمترین عناوین این پروژه ها اعلام کرد و گفت: علاوه بر بهره برداری از این پروژه ها بیش از 300 عنوان برنامه های فرهنگی و ورزشی و هنری نیز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در سطح بخش ها، دهستانها و روستاها ی این شهرستان اجرا می شود .

فرماندار تالش همچنین افزود:از جمله طرحهای شاخص که در هفته مبارک دولت با حضور مسئولین استانی و کشوری آغاز خواهد شد  طرح سد لاستیکی که از طرح های سفر پر برکت ریاست جمهموری به استان بوده است، بعنوان یکی از 11 طرح لاستیکی آغاز خواهد شد که نقش با اهمیتی در آبرسانی کشاورزی شهرستان ایفاد خواهد کرد .