163 طرح اشتغالزایی در زمینه های گردشگری،خدماتی، صنعتی، کشاورزی و شیلات مورد تصویب کارگروه اشتغال شهرستان ماسال قرار گرفت .

به گزارش ندای گیلان،قربان خوشحال در جلسه ی کارگروه اشتغال شهرستان ماسال با تاکید بر لزوم پی گیری جدی پروژه‌های طرح تکاپو،گفت: هدف از استمرار جلسات کارگروه اشتغال، جذب حداکثری تسهیلات برای طرح‌های ثبت نامی در سامانه کارا است .

وی ادامه داد: امیدواریم با تلاش و پی‌گیری اعضای کارگروه اشتغال بتوانیم گامی موثر در راستای رفع مشکلات بیکاری شهرستان برداریم .

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماسال، در ادامه این جلسه اظهار کرد: تاکنون در مجموع هزار و 1متقاضی طرح اشتغالزایی در سامانه کارا ثبت نام کرده اند که از این تعداد هزار و 113 مورد در زمینه اشتغال روستایی و 137 مورد اشتغال فراگیر است.

روشن افزود: تاکنون 121 طرح در مرحله ی معرفی به بانک، 128 طرح در دست بررسی توسط بانک‌های عامل، 12 مورد تصویب نهایی و به 5 طرح نیز تسهیلات اشتغالزایی اهدا شده است .

در ادامه این جلسه 163 طرح شامل طرح های گردشگری، خدماتی، صنعتی،کشاورزی وشیلات  مورد تصویب کارگروه اشتغال شهرستان قرار گرفت . تصویب تسهیلات تا سقف 50 مییلیون تومان برای نانوایی‌هایی که در سامانه کارا ثبت نام می‌کنند از دیگر مصوبات این کارگروه بود.