مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از مجموع جمعیت ۲ میلیون و ۵۶۰ هزار نفری استان، حدود ۸۷۰ هزار و ۳۷۳ خانوار شامل ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر یارانه می‌گیرند که از هفته پیش تاکنون ۶۷۰ هزار و ۸۸۸ خانوار معادل یک میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۲۶ نفر بسته حمایتی دولت را دریافت کرده اند.

به گزارش ندای گیلان،عباس علیزاده، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان امروز گفت: از مجموع جمعیت ۲ میلیون و ۵۶۰ هزار نفری استان، حدود ۸۷۰ هزار و ۳۷۳ خانوار شامل ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر یارانه می‌گیرند که از هفته پیش تاکنون ۶۷۰ هزار و ۸۸۸ خانوار معادل یک میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۲۶ نفر بسته حمایتی دولت را دریافت کرده اند.

او افزود: آن دسته از افراد سرپرست خانوار که کمک هزینه‌ معیشت اخیر به حسابشان واریز نشده، می‌توانند با ارسال کد دستوری: (کد ملی #۶۳۶۹*) درخصوص رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از وارد کردن کد ملی از طریق کد دستوری #۶۳۶۹*، پیامکی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اقدام کننده ارسال می‌شود و متقاضی ۴۸ ساعت وقت دارد مراحل درخواست خود را تکمیل کند.

عباس علیزاده افزود: پس از اتمام این مراحل، ۲۰ روز وقت لازم است تا کارشناسان مربوطه با بررسی شرایط و درخواست ارسالی، نتیجه را اعلام نمایند.

او، از متقاضیان دریافت کمک هزینه معیشتی خواست به جای مراجعه به دستگاه‌های دولتی، درخواست خود را فقط از طریق این کد دستوری دنبال کنند.