جانشین پلیس راه گیلان از وقوع ۱۲ فقره تصادف منجر به جرح در ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های استان خبر داد و گفت:در این تصادفات 14 نفر مصدوم شدند و در تصادف دیگری یک عابر پیاده جان خود را از دست داد.

سرهنگ جابر صفاری، جانشین پلیس راه گیلان گفت: در شبانه روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با دو عابر در محور جاده فرعی لیفشاگرد صومعه سرا، یک عابر ۵۰ ساله در دم جان خود را از دست داد و عابر دیگر نیز به دلیل شدت جراحات و برای مداوا به بیمارستان منتقل شده است.

وی، از وقوع ۱۲ فقره تصادف منجر به جرح در ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های استان خبر داد و افزود: در این سوانح رانندگی نیز ۱۴ نفر مصدوم و به بیمارستان انتقال داده شدند.

جانشین پلیس راه گیلان گفت: سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو از عوامل تصادف‌های شبانه روز گذشته بوده است.

سرهنگ جابر صفاری، با بیان اینکه اوج وقوع سوانح رانندگی در جاده‌های گیلان ساعت ۱۶ تا ۲۰است، افزود: برای جلوگیری از هرگونه سوانح رانندگی باید بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرد.

وی، با بیان اینکه سرعت غیر مجاز رانندگان با دوربین‌های کنترل سرعت نصب شده در جاده‌های استان کنترل و ثبت می‌شود، از همه رانندگان خواست برای جلوگیری از حوادث ناگوار با احتیاط بیشتری تردد کنند.

جانشین پلیس راه گیلان، از سهولت تردد در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: بر اساس آمار‌های دریافتی از دستگاه‌های تردد شمار نصب شده در حاشیه راه و همچنین بر اساس اعلام تیم‌های گشت و کنترل پلیس راه، هم اکنون ترافیک در همه محور‌های ورودی و خروجی استان روان است و تردد به آسانی انجام می‌شود.

سرهنگ جابر صفاری تصریح کرد: شهروندان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌های گیلان با شماره ۱۴۱ و یا ۳۳۳۱۱۱۱۱ تماس بگیرند.