مسئول ستاد مردمی و عضو شورای راهبردی ستاد دکتر رییسی در منطقه آزاد انزلی پیام تشکر منتشر کرد.

به گزارش ندای گیلان از رشت،متن پیام بدین شرح است:

خدای متعال را سپاسگزاریم که عنایات خویش را نصیب ملت بزرگ ایران نمود و در آستانۀ میلاد با برکت هشتمین ستارۀ درخشان آسمان امامت، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه السلام)، هدیۀ ارزشمند مشارکت پرشور و انتخاب رئیس‌جمهور انقلابی و کارآمد حضرت آیت اللّه رئیسی را به آنان ارزانی داشت.
بار دیگر شور و شعور مردم فهیم سرزمین ما حماسه آفرید و با لطف الهى سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کمال آرامش برگزار شد. اکنون ‌وقت آن است که در هر کار و شغل و فعالیتی هستیم, کمر همت ببندیم و برای موفقیت رئیس جمهور منتخب و پیشرفت کشور در کلیۀ امور داخلی و خارجی تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی با رهنمودهای ولایی و حکیمانه مقام معظم رهبری دام ظله العالی تلاش کنیم.
رجاء واثق دارم که این انتخاب مبارک سرآغاز حل دغدغه های مردم و امیدبخشی برای آبادانی کشور و رشد و شکوفایی همگان خواهد بود.
خدا وعده ی نصرت داده بود و به وعده اش وفا کرد اکنون زمان سپاسگزاری ماست تا نصرتهای بعدی الهی بر ما نازل شود.
وَ لَیَنصُرَنَّ الله من ینصره

حسین بابایی راد مسئول ستاد مردمی منطقه آزاد انزلی
۳۱ خرداد ماه۱۴۰۰

 

وی عضو شورای راهبردی ستاد مردمی استان،مشاور رییس ستاد مردمی استان،مسول تحلیل و بررسی ستاد مردمی استان،مسول کمیته جوانان نخبگان استان،مسول ستاد نخبگان منطقه آزاد انزلی و مشاور ستاد مردمی مرکزی ثمر(سمر) کشور در امور مناطق آزاد شمال کشور می باشد.