ندای گیلان: یک مدل لباس عروس که پیش از این عکس هایی نیمه برهنه از خود برای تبلیغ لباس و آرایش عروس در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است شب گذشته میهمان برنامه ی ماه عسل بود

به گزارش ندای گیلان، یک مدل لباس عروس که پیش از این عکس هایی نیمه برهنه از خود برای تبلیغ لباس و آرایش عروس در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است شب گذشته میهمان برنامه ی ماه عسل بود.برنامه ای که پیش از افطار و برای مردم روزه دار ایران پخش می شود.این اقدام غیر منتظره داد مردم روزه دار ومومن را درآورد در مقابل عده ای با هوچی گری دنبال تایید کار علیخانی مجری برنامه ی ماه عسل هستند که یک مدل بی حجاب را در لنز دوربین صدا و سیمای جمهوری اسلامی جا می دهد.

خبرآنلاین در این مورد نوشت:حضور یک مدلینگ عروس در یکی از برنامههای صدا و سیما به اندازه کافی موضوع حساسی هست، اما وقتی الهام عرب مدلینگ لباس عروس، جلوی احسان علیخانی نشست تا درباره شغلش به عنوان پزر صحبت کند، حاشیهها دوباره به سمت برنامه ماه عسل هجوم آوردند.

مخاطبانی که این برنامه را دیدند بعد از پایان برنامه وقتی به سراغ صفحات شخصی الهام عرب رفتند با صفحاتی قفل شده روبرو شدند. او بعد از حضور در این برنامه، به سرعت تمامی عکسهای خود را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد.حالا الهام عرب سوژه روز شده است. کسی که عکسهایش در شبکههای اجتماعی دست به دست میشوند و چهرهاش با دستکش و هدبند مدام در کنار عکسهای صفحات شخصیاش قرار میگیرد تا باز هم «ماه عسل» به واسطه حاشیهها بر سر زبانها بیفتد

در موضی متفاوت اما،

فارس نوشت:بهانه ماه عسل برای حضور این خانم، شغل سخت! بود اما آیا واقعاً مشاغل سخت در کشور به این حد، تنزل یافته که صدا و سیما با کمبود سوژه‌ برای مصاحبه مواجه شده است و به سمت افراد این‌چنینی می‌رود؟ ضرورت حضور وی و نوع پرسش و پاسخی که بین مجری و این میهمان صورت می‌گرفت واقعا چه پیامی برای مردم در لحظه‌های اذان  و دعا داشت؟ آیا صدا و سیما فیلتری برای انتخاب میهمانان، حداقل در برنامه‌های پرمخاطب ندارد؟

دو روزی است که صفحه اینستاگرام این خانم پزر، قفل شده است اما تمام عکس‌های بی‌حجاب وی از صفحه اینستاگرامش در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، البته با این طعنه که میهمان صدا و سیما برای لحظه افطار مردم چه کسی بوده است.

این در حالی است که پیش از این هم بحث هایی در مورد کپی برداری دکور این برنامه از کنسرت یک خواننده ی زن غربی و هم چنین درامد بالای علیخانی مجری این برنامه مطرح شده بوداینجا بخوانید(کلیک کنید)