مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان امروز گفت:در حال حاضر هزار و ۱۰۰زندانی جرایم غیرعمد در استان چشم انتظار کمک‌های خیران هستند و برای آزادی این تعداد زندانی ناتوان از پرداخت دیه جرایم غیرعمد به ۸۰میلیارد تومان نیاز است.

به گزارش ندای گیلان،علیرضا یزدانی، مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان امروز گفت:در حال حاضر هزار و ۱۰۰زندانی جرایم غیرعمد در استان چشم انتظار کمک‌های خیران هستند و برای آزادی این تعداد زندانی ناتوان از پرداخت دیه جرایم غیرعمد به ۸۰میلیارد تومان نیاز است.

وی، با بیان اینکه بیشتر این زندانیان به علت محکومیت مالی ناشی از صدور چک و سفته در زندان به سر می‌برند، افزود: ماه مبارک رمضان امسال برای آزادی زندانیان ناتوان از پرداخت دیه جرایم غیرعمد ۱۱جشن گلریزان در گیلان برگزار می‌شود که پیش بینی می‌شود خیران ۳میلیارد تومان کمک کنند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان گفت:جشن‌های گلریزان گیلان امسال از امشب در لاهیجان آغاز و تا ۲۳رمضان در تالش به پایان می‌رسد.

علیرضا یزدانی افزود: جشن گلریزان در رشت ۱۳رمضان قبل اقامه از نماز مغرب و عشا در سالن همایش دادگستری گیلان برگزار خواهد شد.

وی گفت: پارسال ۳۵۷زندانی جرایم غیرعمد گیلان با کمک خیران از زندان‌های آزاد شدند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان تصریح کرد:خیران می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۸۰۰۲۰۹۹۰۰ بانک تجارت، ۰۱۰۵۴۵۱۶۱۷۰۰۶ بانک ملی و یا از طریق موبایل با شماره گیری #۷۷۷۷۰۱۳*۷۸۰* واریز کنند.