رسولی با رد آبستراکسیون جلسه شورا:

شورای شهر از سیاسی بازی پرهیز کند

  پرینت
شورای شهر از سیاسی بازی پرهیز کند
شناسه خبر : 96332 | تاریخ انتشار : 13 اکتبر 2018 - 13:28 | تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای شورای شهر از سیاسی بازی پرهیز کند بسته هستند |
نایب رییس شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه مقیمی گزینه جدی شهرداری رشت است، گفت: باید فارغ از نگاه شخصی و سیاسی، به دنبال انتخابی اصلح برای شهرمان باشیم تا علاوه بر جلب رضایت مردمی، این شهر را در مسیر توسعه قرار دهیم.

به گزارش ندای گیلان، رضا رسولی، عضو شورای شهر رشت در گفت وگویی با رد خروج دسته جمعی برخی از اعضای شورا از جلسه انتخاب شهردار گفت: وقت قانونی جلسه به پایان رسیده بود و طبق قانون جلسه فاقد رسمیت بوده و باید پایان می یافت.

وی با بیان اینکه شهر رشت دارای شرایط خاص بوده و نسخه های عمومی مدیریت شهری فاقد توانایی لازم در حل مشکلات شهر بویژه در حوزه مالی و اقتصادی هستند افزود: برنامه های ارائه شده توسط کاندیداهای شهرداری رشت کلی بوده و نیازمند زمان بیشتری برای رسیدگی منطقی و اصولی در جزئیات هستیم.

رسولی با تاکید بر اینکه نباید به دنبال تحمیل گزینه خود به شهرداری بوده بلکه باید تامین کننده منافع مردم و شهرمان باشیم افزود: انتخاب اعضای شورا نباید حاشیه سازی و مسائل جانبی را به همراه داشته باشد چرا که قطعا به ضرر رشت خواهد بود.

وی خطاب به اعضای شورا خواستار انتخابی هوشیارانه، آگاهانه  به دور از نگاه شخصی شد و خاطرنشان کرد: شورای شهر نباید به دنبال بازی های سیاسی بوده و فضای شهر را ملتهب کند.

وی با بیان اینکه شخصا خواستار ادامه همکاری با عبداللهی در شورای شهر هستم تصریح کرد: وی دارای مسئولیت های بسیاری در شورای استان و کمیسیون های مختلف شورای شهر است که با تمرکز بر آنها می تواند برای این شهر گام های مثبتی بردارد.

برچسب ها
نوشته های مشابه
خواسته های ما باعث می شود افراد از این شهر فرار کنند!/کسی نمی تواند با ما کار کند
نمی توانیم مدعی شویم که بی خطا هستیم/هنر ما بر این بوده است که نیرو نیاوریم تا تراکم ایجاد شود
مردم حق دارند که فکر می کنند برخی از طرح های مصوب شده در شورا تنها برای نمایش است/کسی که در جایی منصوب شده حداقل با یک عضو شورا سلام و علیک بیشتری داشته است
«نادر نژاد حسین»خیاط با سابقه و معروف رشتی دارفانی را وداع گفت/خاطره ای از خیاط لویئجی زمانی که خیابان شیک رشت شانزلیزه ى ایران بود!
بهره‌برداری از نخستین درمانگاه فوق تخصصی هموفیلی رشت در دهه فجر
افزایش تعرفه خدمات لزوماً موجب افزایش درآمد شهرداری نمی شود/امکان ایجاد رانت در لایحه خدمات حذف شود
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.