فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه ما به قوانین عادلانه برای مبارزه با فساد اداری احتیاج داریم، افزود: مدیری که فاسد است باید برکنار و تنبیه شود و بیش از ۸۰ درصد مفاسدی که با آن برخورد می‌شود توسط بسیج و سپاه پیگیری شده است.

به گزارش ندای گیلان،سردار محمد عبدالله پور ، با تاکید بر ضرورت توجه به رسانه‌های اثرگذار در بیانیه گام دوم انقلاب، افزود:  متأسفانه در کشور ما از ظرفیت جوانان به خوبی استفاده نشده است.

وی افزود: در مجموعه سپاه فضا را برای جوانان باز کردیم و آنها در حوزه‌های مختلف نقش آفرینی می‌کنند همچنین هسته‌های علمی و پژوهشی نیز توسط سپاه راه اندازی شد که جوانان در آن فعالیت دارند.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه بسیاری از جوانان فضای جنگ را تجربه نکرده‌اند و نیاز است که برای پی بردن به واقعیت‌ها، روابط خشک ساختاری شکسته شود، خاطرنشان کرد: روابط انسانی و اداری در مجموعه سپاه به بهترین حد خود رسیده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مراکز رشد در مجموعه سپاه جهت ارائه خدمات حمایتی به گروه‌های دانش بنیان وجود دارد، افزود: شرکت‌های کوچک نوپا را در قالب واحدهای فناورانه که اهداف اقتصادی دارند، مورد حمایت قرار می‌دهیم.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه مجوز کار شرکت‌های دانش بنیان برای مجموعه بسیج اخذ شده است، اظهار کرد: طرح ۵ ساله‌ای در دستور کار است که طی آن تا سال ۱۴۰۴، ۴۰ هزار شرکت دانش بنیان در کشور ایجاد شود.

وی با تاکید بر اینکه ما به قوانین عادلانه برای مبارزه با فساد اداری احتیاج داریم، افزود: مدیری که فاسد است باید برکنار و تنبیه شود و بیش از ۸۰ درصد مفاسدی که با آن برخورد می‌شود توسط بسیج و سپاه پیگیری شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بهترین راه مبارزه با کرونا، پیشگیری و اقناع مردم برای ریشه کنی این ویروس است، گفت: در طرح شهید سلیمانی، ۸۵۰ هزار خانوار گیلانی را رصد می‌کنیم و افرادی که دارای علائم کرونا باشند در خانه قرنطینه شده اما دارو و وسایل مورد نیاز آنها را تأمین می‌کنیم.