این کودک همه صحنه‌های هولناک جنایت‌های سیاه را بخوبی به یاد دارد. حال آنکه مادرش که از اختلالات هیجانی و اعتیاد رنج می‌برد از ماجرای تجاوز به دختر کوچولویش اظهار بی‌ اطلاعی می‌کند.

به گزارش سرویس حوادث ندای گیلان،انتشار جزئیات آزار و اذیت دختر بچه 7 ساله کرجی توسط ناپدری معتاد و شیطان پرست اش در صفحه حوادث روزنامه ها و فضای مجازی با واکنش‌های متعدد مردمی روبه‌رو شد و مانند بمب صدا کرد، اما انتشاراین گزارش درحالی با تکذیب دادستان البرزمبنی بروجود این پرونده دراستان البرز روبه‌روشد که مدیرعامل مؤسسه خیریه  ای که خبر اولیه را منتشر کرد، اظهارداشت: پرونده قضایی این ماجرای هولناک در خارج از استان البرزتشکیل شده وتحت رسیدگی است.
رضا شاکرمی، دادستان استان البرز در واکنش به این خبر گفت: «بررسی‌ها نشان داد تاکنون چنین پرونده‌ای در استان البرز تشکیل نشده و وقوع چنین اتفاقی در استان را تکذیب می‌کنم.»
این تکذیبیه پاسخ مؤسسه خیریه  مذکور را در پی داشت؛ مؤسسه‌ای که مددکاران آن ازنخستین ساعات انتقال «کیمیا»ی 7 ساله به بیمارستان درکنارش بودند و روند درمان او و مادرش را پی گرفتند.
فاطمه دانشور، مدیرعامل این مؤسسه و رئیس کمیته اجتماعی شورای شهرتهران دیروز در این باره به گفت: «به‌عنوان مدیر مؤسسه «صحت »این پرونده را صد درصد تأیید می‌کنم، حتی آقای اسدبیگی رئیس اورژانس اجتماعی کشور نیز موضوع را تأیید کرده است. اما با توجه به اینکه کیمیا و مادرش اهل کرج بودند اما این جرم درشهر دیگری خارج ازاستان البرز اتفاق افتاده، پرونده‌ای در دادسرای استان البرز در این باره تشکیل نشده است. با این حال پرونده این ماجرا در استان دیگری تحت رسیدگی است که تمامی اسناد و مدارک مربوط  به آن نیز موجود است.»
«کیمیا» ی 7 ساله که در حال حاضر تحت سرپرستی بهزیستی تهران در یکی از بیمارستان‌های پایتخت تحت درمان قرار دارد، به مدت دو ماه در خانه ناپدری و در شرایطی که مادر با قرص خواب بیهوش می‌شد، صبح و شب هدف آزار و تجاوز وحشیانه ناپدری معتاد و شیطان پرست اش قرار می‌گرفت و گاهی اوقات در اختیار دوست ناپدری‌اش نیز قرار می‌گرفت.
این کودک همه صحنه‌های هولناک جنایت‌های سیاه را بخوبی به یاد دارد. حال آنکه مادرش که از اختلالات هیجانی و اعتیاد رنج می‌برد از ماجرای تجاوز به  دختر کوچولویش اظهار بی‌ اطلاعی می‌کند. این کودک که پس از افشای راز سیاه ناپدری‌اش تحت چند عمل جراحی در یکی از بیمارستان‌های تهران قرار گرفته است به گفته مددکاران، نیاز به دوره‌های روان درمانی دارد.
«کیمیا» تحت پوشش بهزیستی است
رئیس اورژانس اجتماعی کشور نیز دیروز گفت: پرونده تجاوز ناپدری به «کیمیا» در بهزیستی وجود دارد و هم‌اکنون کیمیای ۷ ساله در بهزیستی یکی از شهرهای استان تهران نگهداری می‌شود.
حسین اسدبیگی، در رابطه با اتفاق دلخراشی که برای کیمیا از سوی ناپدری‌اش رخ داده، گفت: چنین پرونده‌ای در اورژانس اجتماعی کشور وجود دارد.
وی ادامه داد: متأسفانه چند ماه پیش و در همان زمانی که این پرونده تشکیل شد و کیمیا را به بیمارستان آورده بودند، موضوع را شنیده و متأثر شدم و به‌طور تصادفی در همان مرکزی که در شهر تهران این کودک را پذیرش کرد حضور داشتم. «کیمیا» که اسم مستعار این کودک است و بارها مورد تجاوز قرار‌ گرفته با نام دیگری پذیرش شد.
او از شهر دیگری به استان البرز و سپس برای درمان به تهران منتقل شده بود.اسدبیگی گفت: مأموران اورژانس اجتماعی پس از بررسی پرونده و وضعیت کودک، موضوع را به نیروی انتظامی و دادستانی شهر مربوطه-خارج از استان البرز- اعلام کرده و بدین‌ ترتیب ناپدری متجاوز این کودک نیز در همان شهر دستگیر و زندانی شد.
وی ادامه داد: اکنون از وضعیت ناپدری اطلاعی نداریم که هنوز در زندان است یا خیر، اما در حال حاضر کیمیا در بهزیستی و در یکی از شهرهای استان تهران نگهداری می‌شود.
رئیس اورژانس اجتماعی کشور تصریح کرد: بنابراین وجود چنین پرونده تکان‌دهنده‌ای را تأیید می‌کنم اما به‌دلیل اینکه تبعات خوبی برای این کودک و خانواده‌اش ندارد، نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را دراین باره بازگو کنیم؛ چه بسا بیشتر یا کمتر از تعداد موارد تجاوز گفته شده (70 بار) وجود داشته باشد، اما نمی‌توانیم در مورد آن صحبت بیشتری کنیم.
اسدبیگی گفت: آنچه مسلم است در دفعات مکرر ناپدری به این کودک تجاوز کرده و حتماً به سزای جنایت‌های سیاه خود خواهد رسید.