مادر قاتل گفت: حدود ساعت 8شب بود.بر سرمسئله‌ای پیش پا افتاده با دخترم بحثم شد. او طوری جواب مرا داد که عصبانی شدم و سرش فریاد کشیدم و با هم درگیر شدیم. در یک لحظه که کنترلم را از دست داده بودم، یک مجسمه برنجی کوچکی را که در خانه داشتیم برداشتم و...

به گزارش ندای گیلان،این حادثه شامگاه ۱۶اسفند‌ماه در شهرستان خمین در استان مرکزی رخ داد. آن شب دختر نوجوانی که از ناحیه سر به‌شدت دچار جراحت و آسیب‌دیدگی شده بود به بیمارستانی در این شهر منتقل شد. معاینات اولیه پزشکان از این حکایت داشت که او بر اثر اصابت ضربه جسمی سخت به سرش دچار خونریزی مغزی شده است.

تلاش برای نجات جان وی آغاز شد، اما این تلاش‌ها نتیجه‌ای نداشت و دختر ۱۵ساله جانش را از دست داد. ماجرا مشکوک بود. به همین دلیل مسئولان بیمارستان پلیس را خبر کردند. با شروع تحقیقات پلیسی مشخص شد که دختر ۱۵ساله توسط خانواده‌اش به بیمارستان منتقل شده است.

از سوی دیگر مادر او بی‌تابی می‌کرد و می‌گفت که با دستان خودش دخترش را به کام مرگ فرستاده است. مأموران به تحقیق از این زن پرداختند و او گفت: حدود ساعت ۸شب بود.بر سرمسئله‌ای پیش پا افتاده با دخترم بحثم شد. او طوری جواب مرا داد که عصبانی شدم و سرش فریاد کشیدم و با هم درگیر شدیم. در یک لحظه که کنترلم را از دست داده بودم، یک مجسمه برنجی کوچکی را که در خانه داشتیم برداشتم و ضربه‌ای به سرش زدم. او روی زمین افتاد و از هوش رفت. من که وحشت کرده بودم، با کمک بقیه اعضای خانواده اورژانس را خبر کردیم و دخترم را به بیمارستان بردیم اما او جانش را از دست داد. من قصد کشتن دخترم را نداشتم و همه‌‌چیز به‌خاطر یک لحظه عصبانیت رخ داد.
به‌گفته سرهنگ محمود خلجی، معاون اجتماعی پلیس استان مرکزی، با اعترافات این زن برای او قرار قانونی صادر شد و پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.