رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری رشت گفت:با توجه به اینکه غسالخانه سازمان آرامستانهای شهرداری رشت به صورت قرنطینه برای شست و شو و تغسیل اموات بیماران کرونایی با شرایط ویژه فعالیت می کند، در حال حاضر امکان شست و شو و تغسیل اموات عادی در این غسالخانه فراهم نیست و غسالها و غساله های سازمان آرامستانهای شهرداری رشت هر روز به صورت مامور در بخش سنگر حضور می یابند.

به گزارش ندای گیلان،سهراب راستگو گفت: با توجه به اینکه غسالخانه سازمان آرامستانهای شهرداری رشت به صورت قرنطینه برای شست و شو و تغسیل اموات بیماران کرونایی با شرایط ویژه فعالیت می کند، در حال حاضر امکان شست و شو و تغسیل اموات عادی در این غسالخانه فراهم نیست.

رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری رشت در ادامه افزود: برای رفع این مشکل با مسئولان بخش سنگر صحبت شده و غسالها و غساله های سازمان آرامستانهای شهرداری رشت هر روز به صورت مامور در بخش سنگر حضور می یابند.

وی خاطر نشان کرد: با حضور این افراد در بخش سنگر کار شست و شوی اموات روال عادی دارد و به همین دلیل خبر انتشار یافته را رسماً تکذیب می کنیم.

سهراب راستگو در پایان افزود: از رسانه های گروهی درخواست می کنیم در شرایط ویژه و بحرانی موجود، بر التهابات اجتماعی دامن نزنند و بر حجم و میزان گرفتاریها و مشکلات نیافزایند و در همکاری با مسئولان تلاش کنند تا اقدامات لازم برای رفع کمبودها و کاستیها انجام شود.