رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از صدور ۴۵ جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی جدید در شهرستان ماسال خبر داد.

به گزارش ندای گیلان،فرهاد دلق پوش؛ در جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید که در فرمانداری شهرستان ماسال برگزار شد، گفت: علیرغم مشکلات حوزه تولید برای احداث ۴۵ واحد صنعتی جدید جواز تاسیس در شهرستان ماسال صادر شده است و پنج مورد نیز طرح توسعه واحد های قبلی در این شهرستان در حال اجرا است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اضافه کرد: در صورت بهره برداری و اتمام طرح های صنعتی مذکور پیش بینی می شود که زمینه اشتغال ۸۳۰ نفر در شهرستان ماسال فراهم گردد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۹ واحد صنعتی با اشتغال ۱۹۱ نفر در شهرستان فعالیت دارند، اظهار داشت: بیش از ۲۴۴ میلیارد تومان برای فعالیت این واحدهای صنعتی تاکنون سرمایه گذاری شده است که علیرغم توطئه های خصمانه دشمنان، شکرخدا سرمایه‌گذاری در بخش تولید در حال افزایش و تداوم دارد.

فرهاد دلق پوش در پایان ابراز امیدواری کرد: با تسهیل در امور کسب و کار و با رویکرد حمایتی دولت، شاهد هرچه بیشتر رونق فضای اقتصادی شهرستان ماسال متناسب با اقلیم آن در حوزه خدمات گردشگری و تولید صنعتی به صورت مستمر باشیم.

گفتنی است در این جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید؛ مشکلات ۱۲ واحد در حوزه‌های خدمات گردشگری و تولیدات صنعتی و صنایع تبدیلی به ویژه در فراهم‌سازی زیرساختی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات کاربردی اتخاذ گردید پس از جلسه نیز از چند واحد صنعتی بازدید به عمل آمد