فاطمه 30 ساله با برقراری ارتباط شیطانی با یک پسر جوان و چند نوجوان آن ها را به قتل شوهرش وادار کرد

به گزارش سرویس حوادث ندای گیلان، دو پسر نوجوان که با همدستی دوستانشان شوهر یک زن را کشته بودند از اتهام مشارکت در قتل تبرئه شدند و دیروز در برابر حکم قطعی 5سال زندان قرار گرفتند.

هفتم آذر 92 زن 30ساله ای به نام فاطمه با همدستی بهزاد 22 ساله، برادر 17 ساله او بهنام و دو دوست دیگرش به نام‌های سهراب و سعید، شوهر 38 ساله‌اش به نام مهرداد را در خانه‌اش خفه کردند و جنازه اش را را در حاشیه شهرک آفتاب رها کردند.

متهمان که با بررسی ریز مکالمات تلفنی فاطمه و بهزاد رسوا شده بودند به مشارکت در جنایت  اعتراف کردند.

متهمان در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستادند که دختر 12 ساله قربانی برای آنها اشد مجازات خواست.

در آن جلسه بهزاد به تشریح جزییات ماجرا پرداخت و گفت: به خاطر علاقه ام به فاطمه نقشه قتل  را کشیدم و برای اجرای آن از دوستانم و برادر کوچکم بهنام کمک گرفتم.

سهراب 25ساله نیز مشارکت در جنایت را پذیرفت و گفت: من و دوستانم در قهوه خانه نشسته بودیم که بهزاد سراغمان آمد و از ما خواست تا برای دعوا همراه او برویم. ما با هم به خانه فاطمه رفتیم. بهزاد به اتاق خواب رفت و با مهرداد درگیر شد. ما هم به انجا رفتیم و شلواری را که بهزاد دور گردن مهرداد پیچیده بود کشیدیم تا جان سپرد.

در ان جلسه اما فاطمه منکر رابطه پنهانی با بهزاد شد و گفت: من با شوهرم اختلاف خاصی نداشتم که تصمیم به قتل او بگیرم. من نمی دانم چرا بهزاد و برادرش و و دوستانش شبانه به خانه مان حمله کردند و شوهرم را کشتند. بهزاد هشت سال از من کوچکتر است و نمی توانسته انگیزه عاشقانه ای برای این قتل داشته باشد.

در پایان ان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و بهزاد و سهراب را به جرم  مشارکت در قتل به قصاص محکوم کرد. پرونده بهنام و سعید نیز به خاطر اینکه هنگام جرم زیر 18 سال داشتند به دادگاه اطفال فرستاده شد. قضات دادگاه فاطمه ر ا نیز به 15 سال زندان به جرم معاونت در قتل و 99ضربه شلاق  محکوم کردند.

دو پسر نوجوان در دادگاه ویژه اطفال پای میز محاکمه ایستادند.

بهنام گفت: من دستی در این قتل نداشتم. مشروب خورده بودیم و مست بودیم که به خانه فاطمه ر فتیم.من وقتی دیدم که برادرم و مهرداد با هم درگیر شده اند شلواری را که در گوشه اتاق افتاده بود به سمت برادرم پرتاب کردم و بهزاد آن را دور گردن مهرداد پیچید.

سهراب نیز گفت:آن زمان فقط 17سال داشتم و تحت تاثیر حرف های دوستانم به خانه فاطمه رفتم. من از تصمیم آنها برای قتل بی خبر بودم ولی چون مشروب خودره بودم حال طبیعی نداشتم و وقتی دیدم مهرداد با دوستانم درگیر شد من هم به دوستانم کمک کردم و شلوار ی را که بهزاد دور گردن مهرداد پیچیده بودند کشدیم.

در پایان آن جلسه هسات قضایی ودو متهم نوجوان را از اتهام مشارکت در قتل تبرئه و هر یک از آنها را به خاطر معاونت در قتل به 5سال زندان محکوم کرد. دیروز این حکم در شعبه 32 دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد