در پی گزارش به پلیس مبنی بر گم شدن یک زن جوان راز یک جنایت هولناک با کشف جسد تکه تکه شده و سوخته شده برملا شد

به گزارش سرویس حوادث ندای گیلان،جوانی که با دعوت زن جوان به خانه اش او را به قتل رسانده و پس از مثله کردن جسد مقتول ، آن را در بیابان های اطراف تهران به آتش کشیده بود، با تلاش کارآگاهان اداره یازدهم دستگیر شد.
28 مردادماه خانم جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران گفت که خواهرش ( 35 ساله ) روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه بازنگشته است و پاسخگوی تماس های تلفنی آن ها نیست.پرونده در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع گم شدن افراد و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
اظهارات خواهر فقدانی
خواهر فقدانی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : خواهرم حدود ساعت 11 روز جمعه 27 مردادماه با خودروی شخصی پرایدش از منزل خارج شد ؛ قرار بود عصر به خانه برگردد اما تاکنون بازنگشته است و پاسخگوی تماس های تلفنی ما نیست.
با ثبت دستور توقیف خودروی فقدانی در سامانه جامع پلیس ، واحد گشت انتظامی 31 مرداد در محدوده شهر جدید پردیس موفق به شناسایی خودروی پراید فقدانی شدند . در بررسی اولیه خودرو مشخص شد سارق یا سارقان پس از سرقت لوازم داخل خودرو ، آن را در ابتدای ورودی شهر جدید پردیس رها کردند.با افزایش احتمال وقوع جنایت ، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس در اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی جوانی 33 ساله به نام مجتبی . و ( متأهل و دارای یک فرزند چهار ماهه پسر ) شدند که برابر دلایل پلیسی به تازگی با فقدانی آشنا شده بود .کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت وی در شهر جدید پردیس ، این محل را تحت مراقبت های نامحسوس پلیسی قرار دادند و سرانجام در ساعت 11 روز پنج شنبه گذشته موفق به دستگیری وی شدند.
مجتبی در اظهارات اولیه گفت: روز 27 مردادماه با فقدانی ملاقات داشته است اما پس از آن اطلاعی از او ندارد .با انتقال مجتبی به اداره یازدهم پلیس آگاهی ، تحقیقات تخصصی از وی آغاز شد و سرانجام در ساعت 16 روز گذشته لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد .
اعترافات متهم
مجتبی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: چند روز پیش از طریق یکی از دوستانم با مقتول آشنا شدم ؛ روز جمعه 27 مردادماه با فقدانی تماس گرفتم و او را به خانه‌ام دعوت کردم.این قاتل ادامه داد: پس از چند ساعت مقتول به خانه من آمد ؛ و زمانی که از او خواستم خانه را ترک کند اما او برای این کار، درخواست مبلغ 300 هزار تومان وجه نقد کرد و تهدید کرد اگر این پول را به او پرداخت نکنم ، همسایگان را از حضورش در خانه من مطلع می کند.
به او گفتم بیشتر از 150 هزار تومان نمی توانم پرداخت کنم اما او همچنان اصرار داشت 300 هزار تومان پرداخت کنم ؛ باهم درگیر شدیم و  ناگهان مقتول روی زمین افتاد ؛ نفس نمی کشید ؛ ترسیده بودم ؛ می خواستم هرچه زودتر جسد را به بیرون از خانه منتقل کنم تا خانواده ام متوجه موضوع نشوند. در ادامه یک چمدان مسافرتی تهیه کردم تا جسد را با آن به داخل خودروی پراید مقتول منتقل کنم اما جسد در داخل چمدان جا نمی شد؛ تصمیم گرفتم جسد را مثله کنم تا داخل چمدان جا شود ؛ پس از قرار دادن جسد در داخل چمدان ، چمدان حاوی جسد را به زحمت به داخل خودرو منتقل و به سمت غرب استان تهران حرکت کردم ؛ از تهران خارج شدم و به سمت شهریار رفتم و به منطقه بازیافت زباله در منطقه صفادشت رسیدم.
آن جا در چمدان را باز کردم و داخل آن بنزین پاشیدم ؛ جسد و چمدان را آتش زدم و به سرعت محل را ترک کردم ؛ نزدیکی های خانه که رسیدم ، خودرو را در ابتدای ورودی شهرک رها کردم و به خانه رفتم .معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و انتقال جسد به منطقه صفادشت ، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به همراه متهم پرونده به محل انتقال جسد اعزام و در بررسی محل، موفق به کشف بقایای آن شدند .