مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با بیان اینکه افرادی که در سامانه سجام نام نویسی کرده و هویتشان تائید شده باید برای دریافت کارت اعتباری سود سهام عدالت خود اقدام کنند، گفت: سهام داران به جای فروش سهام خود از آن به عنوان وثیقه استفاده کرده و معادل ۶۰ درصد سهام را کارت اعتباری دریافت و نیازهای خود را با کارت اعتباری رفع کنند.

به گزارش ندای گیلان،سید رضا عظیمی امروز از واگذاری کارت اعتباری به سهامداران عدالت خبر داد و اظهار کرد: افرادی که در سامانه سجام نام نویسی کرده و هویتشان تائید شده باید برای دریافت کارت اعتباری سود سهام عدالت خود اقدام کنند.

وی در تشریح جزئیات دریافت کارت اعتباری سهام عدالت افزود: آزادسازی سهام از ابتدای امسال آغازشده و این در حالی است که سهام عدالت حدود ۱۵ سال قابل واگذاری نبود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با بیان اینکه دولت تصمیم گرفته تا مدیریت سهام عدالت را به مردم واگذار کند، گفت: پیشنهاد می شود با توجه به افزایش ارزش سهام عدالت مردم سهام خود را در کوتاه مدت نفروشند و از سود آن در بلندمدت بهره مند شوند.

جزئیات اعطای وام با کارت اعتباری سهام عدالت

جزئیات اعطای وام با کارت اعتباری سهام عدالت

عظیمی با بیان اینکه برخی از مردم به جهت نیاز به پول سهام ممکن است آن را در کوتاه مدت بفروشند، تصریح کرد: پیش بینی شده سهام داران به جای فروش سهام خود از آن به عنوان وثیقه استفاده کرده و معادل ۶۰ درصد سهام را کارت اعتباری دریافت و نیازهای خود را با کارت اعتباری رفع کنند.

وی با بیان اینکه طبق تعامل بین شرکت سرمایه گذاری و هفت بانک عامل، تمهید مقدمات برای واگذاری کارت های اعتباری به مردم انجام شده، گفت: احتمالاً از هفته آینده واگذاری کارت های اعتباری به سهامداران آغاز خواهد شد که جزئیات دقیق تر آن مجدداً اطلاع رسانی خواهد شد.

فارس