تیم فوتبال شهرداری آستارا که اولین حضور خود در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را تجربه می کرد موفق شد جواز حضور در رقابت های لیگ یک را کسب کند و دومین شگفتی را در رقابت های لیگ دسته دوم خلق کند.

به گزارش ندای گیلان،عصر دیروز و از ساعت ۱۷:۳۰ بازی برگشت مرحله پلی آف رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور بین دو تیم پاس همدان و شهرداری آستارا به میزبانی ورزشگاه شهیدحاجی بابایی مریانج همدان برگزار شد.

دیدار رفت دو تیم که در بندرانزلی با برتری ۱ بر صفر پاس همدانی ها به پایان رسیده بود در بازی برگشت تیم شهرداری آستارا موفق شد در ۱۲۰ دقیقه تیم پاس را با تک گل امین حقده که در دقیق ۵۳ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید شکست دهد و بازی را به ضربات پنالتی بکشاند.

این تیم در ضربات پنالتی نیز موفق شد تیم پاس را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد و به عنوان تیم سوم به رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور صعود کند.

شهرداری آستارا که اولین حضور خود در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را تجربه می کرد به مانند تیم استقلال ملاثانی موفق شد جواز حضور در رقابت های لیگ یک را کسب کند و دومین شگفتی را در رقابت های لیگ دسته دوم خلق کند.

هدایت شهرداری آستارا را حسن اشجاری بازیکن سابق استقلال و سپاهان برعهده دارد.