اولین تست بازیگری تئاتر فیزیکال توسط آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی سوژه در شهرستان فومن برگزار شد

سمیه قنبری مدیر آموزشگاه هنرهای نمایشی سوژه در گفتگو با خبرنگار ندای گیلان در فومن گفت: تست بازیگری تئاتر فیزیکال برای اولین بار درشهرستان فومن با حضور علاقه مندان به هنرهای نمایشی و تئاتر برگزار شد.

وی افزود:این تست به منظور انتخاب بازیگر برای اجرای(تئاتر فیزیکال) نمایش نامه با موضوع آسیب های اجتماعی درجامعه، با حضور بیش از ۳۰ شرکت کننده از شهرهای فومن،رشت،صومعه سرا صورت گرفت.

قنبری از برگزاری تست بازیگری تئاتر فیزیکال در شهرستان رشت خبرداد و گفت:با توجه به استقبال علاقه مندان به تئاتر ؛ تست انتخاب بازیگر در شهرستان رشت بزودی برگزار خواهد شد.

مدیر کارگاه هنرهای نمایشی سوژه گفت: علاقه مندان به بازیگری و کارگردانی و نویسندگی ،با شروع ترم تابستان می‌تواند همه روزه برای ثبت نام به دفتر آموزشگاه واقع در فومن خیابان امام کوچه بانک تجارت به دفتر آموزشگاه‌ بازیگری سوژه مراجعه کنند.

شهرستان فومن باتوجه به ظرفیت هنری که درگذشته داشته و اساتید زیادی هم در عرصه هنری درسطح کشور و استان پرورش داده، می تواند در اجرای نمایش تئاتر نسبت به شهرهای دیگر پیش قدم باشد ، مجموعه ی هنری ماهم تلاش می کند اجرا و دیدن تئاتر در فومن ارتقا پیدا کند.

 

خبر و تصاویر:نعیم فرج پور