فرماندار رودسر با بیان اینکه اگر می خواهیم یک کار لوکس و تزیینی انجام دهیم و مطمئنا اشتغالی ایجاد نخواهد شد از راه اندازی کلینیک کسب و کار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ندای گیلان از رودسر،علی وارسته بهدانی عصر امروز در جریان بازدید از شرکتهای مستقر در شهرک صنعتی رودسر و بررسی وضعیت سرمایه گذاران در آن شهرک در جمع خبرنگاران اظهار داشت : دستگاههای اداری نباید مانع سرمایه گذاران و تولید باشند بلکه با آسان گرفتن در سیکل اداری به حضور هر چه بهتر و بیشتر سرمایه گذاران در شهرستان رودسر را تسهیل کنند.

فرماندار رودسر با اشاره به اینکه اشتغال باید در راس تمام امور شهرستانی قرار گیرد افزود : اگر سرمایه گذار حفظ شود و در ادارات سرگردان نشود می توان این دغدغه ملی را در شهرستان رودسر رفع نمود .

وی ادامه داد : اگر می خواهیم یک کار لوکس و تزیینی انجام دهیم و مطمئنا اشتغالی ایجاد نخواهد شد و سرمایه گذار هم از استقرار در شهرستان پشیمان می شود و می رود .

فرماندار رودسر با تاکید بر اینکه اگر سرمایه گذاران از سوی دستگاههای اجرایی حمایت شوند یقینا اعتماد و اعتقاد پیدا می کنند و برای پیشرفت شهرستان نیز دلسوزی خواهند کرد و حتی ممکن است همکاران دیگر خود را هدایت و راهنمایی کنند تا در این شهرستان سرمایه گذاری داشته باشند .

وارسته با بیان اینکه با ایجاد کلینیک کسب و کار می خواهیم بیکاری را ریشه کن کنیم افزود : تعدادی از ادارات که می توانند در چرخه اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان تاثیرگذار باشند را گرد هم آوردیم تا با یک پکیج اجرایی قوی به یاری سرمایه گذاران بیایند و برای رفع مشکلاتشان از هیچ تلاشی دریغ نکنند .

فرماندار رودسر افزود :با ایجاد کلینیک کسب و کار به سئوالات مرحله به مرحله بنگاهای کوچک و متوسط کسب وکار پاسخ داده می شود و با ارائه راه حل های علمی وکاربردی به صاحبان کسب وکارهای مختلف کمک خواهد شد .

وی ادامه داد :نظارت بر حسن اجرای طرحهای سرمایه گذاران و بررسی وضعیت پروژه هاشان تا به تولید و چرخه کسب و کار دست یابند از اهداف این کلینیک است.