مدیرکل کمیته امداد گیلان از افزایش 2.5 برابری تسهیلات اشتغالزایی مددجویان گیلانی در سال جاری خبر داد و ابراز امیدواری کرد با این میزان برای 7 هزار 600 نفر شغل پایدار ایجاد شود.

به گزارش ندای گیلان،عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان در نشست کمیته اشتغال مددجویان شهرستان تالش با اشاره به افزایش 2.5 برابری تسهیلات اشتغالزایی گفت: امسال ۲۲۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزایی برای مددجویان این نهاد حمایتی اختصاص داده شد که در مقایسه با پارسال ۲ و نیم برابر افزایش یافت است.

او، با بیان اینکه در ۶ ماه نخست امسال ۵۰ میلیارد تومان از این تسهیلات به مددجویان پرداخت شده است، افزود: تا پایان امسال نیز با اعطای این تسهیلات برای ۷ هزار و ۶۰۰ مددجو اشتغال پایدار ایجاد می‌شود.

 افزایش 2.5 برابری تسهیلات اشتغالزایی

افزایش 2.5 برابری تسهیلات اشتغالزایی

سید عیسی مهدوی، فرماندار شهرستان تالش نیز در این نشست گفت: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مددجویان کمیته امداد راهکار مناسبی برای حل مشکل بیکاری این قشر است.

او بر تسریع در روند پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌های عامل  تاکید کرد و افزود: تسریع در اعطای تسهیلات به مددجویان می تواند کمک به سزایی در محرومیت زدایی و  ایجاد اشتغال پایدار در جامعه کند.