مدیرعامل ملوان در مورد شکایت پاشنکو دروازه‌بان پیشین این باشگاه تصریح کرد: او در فصل‌های 93-92 و 94-93 برای ملوان به میدان رفت که نمی‌دانم شرایط چگونه بود که تیم را ترک کرد.

به گزارش ندای گیلان مسعود رضاییان در گفتگویی درباره وضعیت تیم ملوان بندرانزلی اظهار داشت: خدا را شکر از لحاظ برنامه‌ریزی در آغاز فصل، وضعیت خوبی داریم. سال گذشته آقای مایلی‌کهن از مرداد ماه به ما اضافه شد، اما امسال از اوایل خرداد کار خود را آغاز کردیم. حدود 90 درصد بازیکنان مدنظر آقای دست‌نشان هم جذب شدند و برنامه‌های ما به خوبی جلو می‌رود.

وی با بیان اینکه تیم ملوان با شیب ملایم به شرایط مطلوب می‌رسد، گفت: فصل گذشته با وجود اینکه زمان را از دست دادیم، اما تیم ملوان با آقای مایلی‌کهن نتایج خوبی کسب کرد. امسال بازیکنان خوبی جذب کردیم و انتظارات از ما بیشتر است. در انتهای فصل هم توپِ صعود به لیگ برتر، هزار بار می‌چرخد تا بالاخره دو تیم به لیگ برتر برسند.

مدیرعامل ملوان در مورد شکایت پاشنکو دروازه‌بان پیشین این باشگاه تصریح کرد: او در فصل‌های 93-92 و 94-93 برای ملوان به میدان رفت که نمی‌دانم شرایط چگونه بود که تیم را ترک کرد. این بازیکن در هر دو فصل، نیمی از فصل را در تیم مانده و تیم را رها کرده است. نمی‌دانم چرا اصلاً این بازیکن جذب شده است؟!

وی افزود: زمانی که تیم در لیگ برتر بود، پاشنکو حاضر بود بخشی از مبلغ قرارداد خود را ببخشد، اما آن زمان چنین پولی برای پرداخت بدهی او نداشتیم. اکنون ما محکوم هستیم که اگر تا حدود 30 روز نتوانیم این مبلغ را پرداخت کنیم و 10 روز هم به ما فرصت داده می‌شود که برای عدم پرداخت پول دلیل بیاوریم. این پرونده را هم مانند پرونده زوران به وکیل خارجی سپرده‌ایم و از این طریق، پرونده فوق را دنبال می‌کنیم.

رضاییان با بیان اینکه این تهدیدها جدی هستند، خاطرنشان کرد: این نقل‌وانتقالات حسابرسی نشده بود و حالا باشگاه باید بدهی آن را بپردازد. ما هم یکی دو سال است که مدارا می‌کنیم، اما اگر پاسخی به آنها داده نشود، ممکن است اتفاق بدی رخ دهد. در مرحله نخست شش امتیاز و در مرحله دوم، ممکن است یک رده سقوط کنیم. این بدهی‌ها، میراثی است که در مجموعه فعلی سر باز کرده است و متأسفانه افرادی که در زمان آنها این بدهی‌ها ایجاد شده، اکنون پاسخگو نیستند. البته اعتبار این دو پرونده این است که شاید بقیه تیم‌ها مربی یا بازیکن خارجی نیاورند.

مدیرعامل ملوان درباره تغییرات زیاد ایجاد شده در بازیکنان این تیم نسبت به سال گذشته گفت: هر چقدر بازیکنان و کادر فنی تیم با هم هماهنگ‌تر باشند، این به نفع ماست، اما با توجه به اینکه بازیکنان ما سرباز هستند و هر کدام حداکثر دو سال در ملوان بازی می‌کنند، دچار تغییرات می‌شویم.

وی درباره احتمال حضور امید عالیشاه در تیم ملوان اظهار داشت: باید قبول کنیم که تصمیم نهایی بر عهده خود بازیکن است. عالیشاه می‌تواند با تراکتورسازی به تمرینات خود ادامه دهد و می‌تواند به فجر یا ملوان بیاید. به‌هر حال یک دل است و سه دلبر! ما هم تلاش خود را انجام می‌دهیم تا او را جذب کنیم. این بازیکن مشکلی برای حضور در ملوان ندارد، چون پیش‌تر قول‌هایی داده شد که بتوانیم بازیکنانی مانند عالیشاه را در تیمی به جز تیم‌های سپاهی جذب کنیم.

رضاییان در مورد صحبت‌های مایلی‌کهن که گفته بود به خاطر اینکه از او به دست‌نشان رسیده‌اند، تصریح کرد: در شرایط سال گذشته، شاید فرد دیگری هدایت ملوان را نمی‌پذیرفت. ما هم خواستیم که او تیم را در لیگ دسته اول حفظ کند. این فصل هم آقایان مایلی‌کهن، دست‌نشان و یک مربی دیگر شانس برابر برای سرمربیگری تیم داشتند که در نهایت به آقای دست‌نشان رسیدیم.

وی ادامه داد: در لیگ دسته اول، هیچ افتخاری به جز صعود به لیگ برتر وجود ندارد و آرمان همه طرفداران این است که تیم مورد علاقه آنها صعود کند.

 

 

tasnim