مدیرکل بهزیستی استان گیلان با بیان اینکه آمار بالای طلاق در رشت زیبنده نیست، گفت: باید با برنامه‌ریزی درست مانع از افزایش آمار طلاق شویم.

به گزارش ندای گیلان،حسین نحوی‌نژاد مدیرکل بهزیستی استان گیلان با اشاره به ارتباط صفوف اجرایی و علمی اظهار کرد: افراد اجرایی دید درستی نسبت به دانشگاهیان ندارند و دانشگاهیان نیز افراد اجرایی را کم‌سواد تلقی می‌کنند، اما دانشگاه آزاد اسلامی این پیش‌فرض را باطل کرد.

وی با تأکید بر اینکه جامعه به این سمت رفته است که علم را به‌عنوان یک ارزش بداند، افزود: نظام علمی و آموزشی در ایران عملکرد خوبی داشته و آمار بالای مدیران اجرایی دارای مدارک علمی دانشگاهی موید این حرف است و همه می‌دانند که پیشرفت کشور در گروی علم و عمل است.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان با اشاره به اینکه یکی از بال‌های اساسی در مجلس شورای اسلامی مرکز پژوهش‌ها است که به نمایندگان در امور مختلف کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: در کشور ما علم و تولیدات علمی حرف نخست را می‌زند و این موجب شده که در حوزه‌های مختلف حرف برای گفتن داشته باشیم.

نحوی‌نژاد با تأکید بر اینکه هر کجا که تفکر بسیجی وارد شد در آنجا موفق بودیم، متذکر شد: اگر در صنعت موشکی و هسته‌ای موفق هستیم به دلیل حصور «تهرانی مقدم‌ها» در آن حوزه است و اگر در حوزه علوم اجتماعی نیز این تفکر بسیجی وجود داشته باشد موفق‌تر خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آمار بالای طلاق در رشت زیبنده نیست، تبیین کرد: باید با برنامه‌ریزی درست مانع از افزایش آمار طلاق شویم.