در دومین روز از دهه مبارک فجر، 51 پروژه تولیدی، عمرانی، خدماتی و آموزشی در شهرستان رودسر افتتاح و به بهره برداری رسید

به گزارش ندای گیلان، یک طرح خودکفایی و اشتغال کمیته امداد در قالب کارگاه تولیدی خیاطی با اشتغال زایی شش نفر و با سرمایه گذاری 450میلیون ریال در رودسر به بهره برداری رسید.
32 پروژه برق رسانی نیز در شهرستان رودسر به بهره برداری رسید .
ابراهیم پرند آور مدیر امور توزیع برق رودسر عصر سه شنبه در آیین افتتاح نمادین پروژه توسعه، تقویت و پایداری شبکه برق در روستای کلکاسرای بخش مرکزی رودسر، میزان سرمایه گذاری برای انجام این پروژه ها را 12میلیارد ریال و از محل منابع داخلی شرکت برق اعلام کرد .
16طرح توسعه عمران شهری ویژه شهرداری رودسر نیز از دیگر طرح هایی بود که امروز (سه شنبه) با حضور جمعی از مسئولان شهرستان رودسر به بهره برداری رسید.
خداداد قنبرزاده شهردار رودسر در آیین افتتاح نمادین دو دهنه پل در کوچه شهید نژاد کریم و سرچشمه، میزان حجم سرمایه گذاری برای انجام این طرح ها را بالغ بر 15میلیارد و 960میلیون ریال اعلام کرد.
همچنین یک طرح راه سازی در بخش مرکزی رودسر به بهره برداری رسید.
رئیس راه و شهرسازی رودسر در مراسم بهره برداری از راه روستایی دوستکوه به سلاکجان طول پروژه را دو هزار و 200 متر و با میزان سرمایه گذاری بیش از سه میلیارد ریال و از محل اعتبارات ماده 180اعلام کرد.
به گفته شهریار اسماعیلی، با افتتاح این پروژه بیش از 80خانوار این روستاها از مزایای راه آسفالته مناسب بهره مند شدند.
همچنین یک واحد آموزشی دبستان شش کلاسه به نام شهید معصومی در روستای گیلاکجان بخش مرکزی رودسر افتتاح و به بهره برداری رسید.
مدیر آموزش و پرورش رودسر اجرای این پروژه را از محل نوسازی مدارس اعلام کرد که برای انجام آن شش میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
قربان احمدی اضافه کرد: این واحد آموزشی در زمینی به مساحت سه هزار و 714متر مربع و با زیربنای 506متر مربع ساخته شده است.