رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از اجرای طرح برخورد با مشاوران املاک متخلف در شهرستان رشت خبر داد و گفت: ۴۱ واحد صنفی در اجرای این طرح پلمب شدند.

به گزارش ندای گیلان از رشت،سرهنگ علی حیدرخواه اظهار کرد: با هدف رعایت قانون، صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در اصناف، طرح‌های کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی از سوی پلیس اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در همین راستا مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از ۱۹۳۶ واحد صنفی مشاور املاک در شهرستان رشت بازدید کردند، افزود: در این راستا برای ۵۳ واحد صنفی اخطاریه پلمب صادر و ۴۱ واحد صنفی نیز پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه برخورد با این مغازه‌ها به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات و عدم درج کد رهگیری، الصاق نرخ نامه، حق‌الزحمه در بند ۷ و ۱۰ مبایعه نامه و غیره بوده است، گفت: متصدیان این صنوف با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.