رییس سازمان برنامه ریزی و بودجه از اختصاص دو میلیارد تومان جهت احداث خانه کشتی گیلان خبر داد. به گزارش  ایسنا و به نقل ازکمیته ملی المپیک، نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز در نشست صمیمی با رئیس هیات کشتی گیلان برای این رشته المپیکی در استان و […]

رییس سازمان برنامه ریزی و بودجه از اختصاص دو میلیارد تومان جهت احداث خانه کشتی گیلان خبر داد.

به گزارش  ایسنا و به نقل ازکمیته ملی المپیک، نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز در نشست صمیمی با رئیس هیات کشتی گیلان برای این رشته المپیکی در استان و بازیهای ۲۰۲۰ آرزوی موفقیت کرد. 

در این نشست رضی زاده رئیس هیات کشتی گیلان در خصوص فعالیت چند ماهه هیئت کشتی گیلان بحث و تبادل نظر و همچنین با اختصاص زمین جهت احداث خانه کشتی استان در خصوص تامین اعتبار این پروژه، توضیحات کاملی را ارائه و خواستار  حمایت بیشتر از  این رشته با توجه به پتانسیل های موجود در استان  شد.
در ادامه نوبخت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صورت گرفته در راستای رشد کشتی استان عنوان کرد که مبلغ دو میلیارد تومان جهت شروع پروژه خانه کشتی استان گیلان اختصاص داده و عنوان کردند که از هیچ گونه تلاشی جهت پیشبرد این پروژه در استان دریغ نخواهند کرد.

رئیس هیات کشتی گیلان در پایان ضمن قدردانی از حمایت های آقای نوبخت بیان کرد: من از خرداد امسال کارخود را در راس هیات کشتی استان آغاز کرده و تاکید بسیاری برای توسعه زیر ساختهای این رشته المپیکی در استان داشته‌ام و در همین رابطه آغاز ساخت اولین خانه کشتی اختصاصی در شهرستان انزلی را به مساحت ۸۵۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد و تجهیز و نوسازی سالن شهید رجایی شهر رشت و تبدیل آن به یک پایگاه قهرمانی، از مهمترین کارهای انجام شده و اهداف ماست و امیدوایم حمایت شما عزیزان در این زمینه باعث تسریع در خدمت رسانی هر چه بیشتر در این زمینه شود.

منبع