فرمانده انتظامی گیلان از کشف 135 هزار و 137 عدد انواع داروی قاچاق به ارزش تقریبی 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهر رشت خبر داد.

به گزارش ندای گیلان،سردار “عزیزاله ملکی” اظهار داشت : کارآگاهان با تحقیقات نامحسوس از وجود مقدار زیادی دارو‌ی قاچاق در شهرستان رشت مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش‌های شبانه‌روزی و اقدامات یک ماهه و تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، محل دپوی داروها که در یک انباری در یکی از خیابان‌های شهر رشت بود را شناسایی کردند افزود: ماموران با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: ۱۳۵ هزار و ۱۳۷ عدد انواع داروی قاچاق برای بیماران صعب‌العلاج در بازرسی از این انبار کشف شد.

سردار ملکی با اشاره به اینکه در این رابطه متهم ۴۴ ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد بیان داشت: کارشناسان ارزش تقریبی داروهای کشف شده را بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان ضمن تشکر از تعامل و همکاری شهروندان از آمادگی نیروی انتظامی برای مبارزه با سودجویان و مفسدان اقتصادی در راستای برخورد و مبارزه با قاچاق و حمایت از امنیت روانی مردم خبر داد.#