آقایان ابراهیم محبی(نماینده شوراهای گیلان در شورایعالی استانهای کشور) با بیش از ۲۵۰۰ عضو بعنوان نفر اول و همچنین اقای همتی از فرهنگیان شهر رشت با ۲۴۷۸ عضو بعنوان نفر دوم، محمد محمودیان(عضو شورای اسلامی شهر رشت در دوره سوم) با ۲۲۷۷نفر بعنوان نفر سوم و علیرضا قانع(مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت) با ۱۳۲۰نفر بعنوان نفر چهارم و همچنین نقی هدایتی(رئیس هیئت کشتی گیلان) با ۱۲۸۹ نفر رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

به گزارش سرویس انتخاباتی ندای گیلان، با توجه به تغییر شیوه های تبلیغات انتخاباتی در سالهای اخیر و بازشدن پای فضای مجازی در تبلیغات کاندیدا، طی حرکت نوین برآن شدیم تا ما نیز تبلیغات غیر محسوس کاندیدای شورای شهر رشت را در فضای مجازی(تلگرام) رصد کرده و به سمع شهروندان رشتی برسانیم.

بررسی ما از 11 گروه تلگرامی کاندیدای شاخص انتخابات شورای شهر رشت بعد از پایان ساعت روز هشتم فروردین ماه به شرح ذیل می باشد که تصاویر آن نیز بعنوان مستند موجود است.

لازم به ذکر است که این موضوع ابدا تبلیغات به نفع شخص خاصی نبوده و با توجه به بررسی تیم سایبری ندای گیلان در فضاهای مجازی به 11 گروه حامیان کاندیدا دست یافتند که:

آقایان ابراهیم محبی(نماینده شوراهای گیلان در شورایعالی استانهای کشور) با بیش از 2500 عضو بعنوان نفر اول و همچنین اقای همتی از فرهنگیان شهر رشت با 2478 عضو بعنوان نفر دوم، محمد محمودیان(عضو شورای اسلامی شهر رشت در دوره سوم) با 2277نفر بعنوان نفر سوم و علیرضا قانع(مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت) با 1320نفر بعنوان نفر چهارم و همچنین نقی هدایتی(رئیس هیئت کشتی گیلان) با 1289 نفر رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

سپس بهراد ذاکری (پزشک)، سعادتمند داودی(فرماندار اسبق بندرانزلی)، حجت جذب(عضو فعلی شورای شهر رشت)،امین مهاجری(عضو بنیاد ملی نخبگان)، فاطمه شیرزاد(عضو فعلی شورای شهر رشت) واقای مایه(نائب رئیس اتاق اصناف گیلان) به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند.

باتوجه به تغییر ماهیت تبلیغات از حالت سخت افزاری به نرم افزاری و مجازی باید در روزهای پیش رو شاهد آن باشیم تا علاوه بر افزایش تعداد حامیان کاندیدا در گروه های تلگرامی، چه اتفاقات جدیدی نیز رقم خواهد خورد تا به سمع و نظرشما شهروندان محترم برسانیم.

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۳۰-۵۴

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۱۹-۵۷

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۲۳-۴۵

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۲۱-۲۲

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۲۰-۱۳

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۱۸-۵۴

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۱۹-۲۱

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۲۱-۰۷

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۲۲-۱۲

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۱-۱۳-۱۴

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۲۹-۰۰-۴۵-۵۴