کاپیتان تیم ملی فوتبال ضمن دیدار با اعضای بسیج دانشگاه شهید چمران اهواز، از اختصاص سه دستگاه آب‌شیرین‌کن به مناطق محروم جنوبی کشور خبر داد.

به گزارش ندای گیلان،نبود آب شیرین در شهرهای جنوبی کشور از جمله آبادان و خرمشهر واکنش‌های زیادی در پی داشت و در این میان چهره‌های ورزشی نیز در این باره به اظهارنظر پرداختند.

یکی از این افراد مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه بود که در صفحه شخصی‌اش مطلبی در این باره نوشت. پس از این موضوع بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه‌ای از شجاعی خواست که با توجه به دغدغه‌هایش، در مناطق محروم حضور یابد، در حالیکه این اقدام برای تخریب وی بود در کمال ناباوری نویسندگان نامه ؛با پاسخ مثبت بازیکن تیم ملی روبه‌رو شد و او اعلام کرد که هرچه زودتر هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به مناطق محروم خواهد آمد. شجاعی پوستر گروه جهادی شهید چمران اهواز را به‌منظور کمک به مردم خوزستان در صفحه شخصی‌اش قرار داد و از آنها تشکر کرد.

شجاعی روز گذشته (چهارشنبه)، به دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز رفت و پس از گفت‌وگو در خصوص کمک به خرمشهر و آبادان، اعلام کرد که مبلغی به‌عنوان کمک از سوی اعضای تیم ملی فوتبال پرداخت می‌شود. همچنین سه دستگاه آب‌شیرین‌کن نیز در اختیار مناطق محروم قرار داده خواهد شد. شجاعی تأکید کرده  که این کمک‌ها از طرف شخص او نیست و از طرف بازیکنان تیم ملی است. شجاعی که اصالتاً آبادانی است، در نشست با اعضای بسیج دانشگاه شهید چمران درباره بسیاری از مسائل که از سوی خودش مطرح شده بود، صحبت کرد و در نهایت طرفین به این نتیجه رسیدند که هدف اصلی هر قشر و تفکری کمک به هموطنانی است که شرایط سختی را سپری می‌کنند.