هرقدر هم که شما بی اخلاقی کنید ما اخلاق راکه اول درس دین و انسانیت است کنار نخواهیم گذاشت

به گزارش خبرنگار ندای گیلان،محمد صادق حسنی جوریابی در پی تخریب و شایعه سازی گسترده ی رسانه های زرد استان در روزهای اخیر نوشت:گویا باور نمی دارند روز داوری کین همه  قلب و دغل در کار داور می کنند.

می گویند جانباز ان شهدای زنده هستند و چه تعبیر قشنگی است برای کسی که حاضر بود برای ارمان های خود جان بدهد و شهد شهادت سر کشد اما ماند تا با تقدیم کردن  نیمی از توان خود برای انقلاب با نیم دیگر چنان لرزه ای بر دل  مخالفان بیاندازد که از هر ترفندی برای خنثی کردنش استفاده کنند.
مهندس جعفرزاده را  خیلی ها پیش از  انتخابات تلاش می کردند که تخریب کنند ، اما چه شد، رای اول مردم شهرستان رشت  و با اختلاف تقریبا دو برابری نسبت به رقبا وارد مجلس شد.امروز هم که ایشان بزرگواری کردند و بنده  را که شاگرد ایشان هستم  و خواهم بود مورد لطف و عنایت خود قرار دادند از ترس تکرار همان میزان ارای دور اول ایشان سعی در  کاری دارند که در ان مهارت کم ندارند، تخریب رابطه ها و دوستی ها.
اما لازم می بینم به انان هشدار دهم که بنده هرگز حاضر نخواهم شد در زمین انها بازی کنم چون من از اهالی تاتامی کاراته هستم و اول چیز که به من اموخته اند اخلاق بوده است
هرقدر هم که شما بی اخلاقی کنید ما اخلاق راکه  اول درس دین و  انسانیت است کنار نخواهیم گذاشت
از مهندس جعفرزاده عزیز هم نهایت تشکر و تقدیر را دارم و امیدوارم  بتوانم در کنار ایشان قرار بگیرم تا بتوانم به  جریان عقلانيت و تدبیر در کشور کمک کنم
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما
غافل از اینکه خدا هست در اندیشه ما
“دکتر محمد صادق حسنی جوریابی”