مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه مرحله عملیاتی ساخت پل کیازنیک از پیش عید آغاز شد و‌ در تلاشیم تا یک سال آینده این پل را تحویل مردم این شهرستان بدهیم گفت:برای ساخت این پل به مبلغ بالغ‌بر ۸۵ میلیارد ریال اعتبار لازم است.

به گزارش ندای گیلان،محمدرضا نازک‌کار امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز مرحله عملیاتی ساخت پل کیازنیک املش اظهار کرد: با تلاش مسؤولان و همه نهادها مرحله عملیاتی ساخت پل کیازنیک از پیش عید آغاز شد و‌ در تلاشیم تا یک سال آینده این پل را تحویل مردم این شهرستان بدهیم.

وی با بیان اینکه بقایای پل قدیمی که تخریبی بود به طور کل برچیده شد، گفت: دستگاه حفار به زودی در این مکان مستقر شده و نخستین حفاری برای نصب شمع‌ها به اجرا در می آید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گیلان با بیان اینکه کارهای کارشناسی برای ساخت پل کیازنیک انجام‌شده، تصریح کرد: برای ساخت این پل تمام‌کارهای کارشناسی و مطالعاتی انجام‌شده و‌ برای ساخت آن به مبلغ بالغ‌بر ۸۵ میلیارد ریال اعتبار لازم است که مشکلی از بابت تأمین اعتبار وجود ندارد.

نازک‌کار انجام کارهای عمرانی برای ایجاد آرامش در جامعه را مفید عنوان کرد و افزود: استکبار با برنامه دقیق سعی در ناکارآمد جلوه دادن نظام را داشته و می‌خواهد مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند که ما به‌عنوان مسؤول وظیفه‌داریم با انجام کارهای عمرانی و‌ زیر بنایی جلوی چنین کاری را بگیریم که تاکنون این‌گونه بوده است.