وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یارانه حق اقشار ضعیف جامعه است، گفت: پردرآمدها باید از دریافت یارانه انصراف دهند.

ندای گیلان: علی ربیعی امروز در جمع مردم این شهرستان با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، اظهار کرد: با اقتدار و به پشتوانه مردم توانستیم آمریکای سرکش را به زانو درآوریم.
وی توافق هسته‌ای را دستاورد بزرگ دولت تدبیر و امید دانست و افزود: دولت به تمامی نقد‌ها گوش می‌دهد و احترام می‌گذارد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تلاش دولتمردان برای کنترل تورم اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز موفقیت بسیار خوبی بدست آمد.
وی با بیان اینکه باید فرصت سرمایه گذاری و زیرساختهای لازم در کشور ایجاد شود، خاطرنشان کرد: کشور در گذشته آسیب بسیاری از واردات بی‌رویه دیده است.
ربیعی ادامه داد: متکی به بازارهای خارجی نیستیم و قطعا کشوری موفق خواهد بود که متکی به توان داخلی و مردمش باشد.
وی راستگویی و امانت داری را از ویژگی‌های دولت یازدهم برشمرد و افزود: بی‌شک روزهای خوبی را پیش رو خواهیم داشت.
وی رفع معضل بیکاری را از دیگر دغدغه‌های دولت عنوان کرد و اذعان نمود: ایجاد سالانه ۶۰۰ هزار شغل نیز جوابگوی کشور نبوده است و تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.
ربیعی با بیان اینکه دولت برای رفاه حال مردم در تلاش است، عنوان کرد: اجرای طرح بیمه سلامت و مسکن اجتماعی از جمله سیاست‌های دولت در این راستا می‌باشد.
وی ادامه داد: بیمه‌ها روز به روز معتبر‌تر می‌شوند و اکنون پایین‌ترین اقشار جامعه نیز تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند.
ربیعی با تاکید بر لزوم انصراف پردرآمد‌ها از دریافت یارانه نقدی، یادآور شد: یارانه حق طبقات پایین و کم درآمد جامعه است.
وی در ادامه به ظرفیت‌های شهرستان فومن اشاره کرد و بیان داشت: پتانسیل‌های طبیعی، تاریخی و زیارتی از امتیازات این شهرستان است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه به کمک نماینده فومن رفع مشکلات این شهرستان را پیگیری خواهیم کرد، از کمک به خانه سالمندان فومن نیز خبر داد.
وی بر لزوم حمایت از مشاغل خانگی تاکید کرد و گفت: تقویت این مشاغل نیز در دستور کار دولت قرار دارد.
گفتنی‌ست؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه فومنات شهرستان فومن و بیمارستان صومعه سرا نیز بازدید کرد.